Zarząd

Łukasz Strzelecki – Prezes Zarządu Fundacji

Ze sportem związany całe swoje życie. Z przyjemnością słucha, obserwuje i uczy się od innych. Zaczynał jako tenisista, następnie koszykarz, a obecnie jeśli czas pozwala – kierowca rajdowy. Swoją pasję do sportu przekuwa w projekty realizowane dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Na co dzień, energiczny, potrafiący zarazić każdego kulturą fizyczną. Po pracy spełnia się sportowo trenując na siłowni lub pływając na basenie.

Przez blisko dekadę związany z prywatnym biznesem, przedsiębiorca, założyciel szkoły językowej Lucky School oraz firmy Team Promotion zajmującej się organizacją imprez sportowych, marketingiem, PR i sponsoringiem. Od lat autor tekstów związanych z marketingiem sportowym. Były naczelnik wydziału sportu Urzędu Miasta Opola, dyrektor Departamentu Komunikacji w PGNiG S.A., członek Rady Nadzorczej PGNiG Superligi, prezes zarządu Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Opolskim. W 2007 roku ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Wrocławskim ze specjalizacją dyplomatyczną. Następnie studiował na Podyplomowym Studium Przekładu w zakresie tłumaczeń językowych na Uniwersytecie Wrocławskim.

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu – podyplomowe studia menadżerskie. Ukończył The Institute of World Politics w Waszyngtonie (USA) na kierunku International Business Statecraft.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Marek Jędrzejewski – Dyrektor Zarządzający Fundacji

Menedżer projektów unijnych i doradca biznesowy. Zdobywał doświadczenie zawodowe w handlu, samorządzie województwa, w sektorze NGO’s zorientowanych na wspieranie biznesu i ekonomii społecznej oraz prowadząc własny biznes. Przez niemal 14 lat związany zawodowo z projektami i inicjatywami finansowanymi z Europejskiego Funduszu Społecznego. Za swój sukces uważa pomoc w utworzeniu blisko 200 nowych przedsiębiorstw. Politolog z wykształcenia i zamiłowania – absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Niegdyś penetrował jurajskie jaskinie, obecnie zgłębia zawiłości projektów. Prywatnie pasjonat literatury historycznej, filmu, klasycznego rocka i siatkówki.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]