I Ogólnopolski Turniej Rugby TAG o Puchar Orlika
Aktualności

I Ogólnopolski Turniej Rugby TAG o Puchar Orlika w dniach 19/20 maja 2018 r. zorganizowany został przez Fundację Orły Sportu w ramach realizowanego z Polskim Związkiem Rugby projektu „Rugby na Orlikach” na podstawie Umowy. Turniej poprzedzony został turniejami eliminacyjnymi, które odbyły się w 9 województwach. W finałowym spotkaniu Orlik Trzebieszów zwyciężył Orlik Środa Śląska 3:1, […]

I Ogólnopolski Turniej Rugby TAG o Puchar Orlika w dniach 19/20 maja 2018 r. zorganizowany został przez Fundację Orły Sportu w ramach realizowanego z Polskim Związkiem Rugby projektu „Rugby na Orlikach” na podstawie Umowy. Turniej poprzedzony został turniejami eliminacyjnymi, które odbyły się w 9 województwach. W finałowym spotkaniu Orlik Trzebieszów zwyciężył Orlik Środa Śląska 3:1, a w meczu o trzecie miejsce Orlik Gowidlino pokonał po dogrywce Orlik Leśna 3:2. Podczas ceremonii zakończenia trzem pierwszym drużynom oraz najlepszej zawodniczce (Sylwia Piontek – Łebunia) i zawodnikowi (Jakub Gęsikowski – Trzebieszów) turnieju wręczone zostały puchary. Ponadto, każda startująca ekipa otrzymała pamiątkową statuetkę, a wszyscy uczestnicy dyplomy i medale. Dwa pierwsze zespoły, czyli Trzebieszowa (animator Jacek Karwowski) i Środy Śląskiej (animator Maciej Kogutek) wezmą udział w letnim obozie sportowym  w Mikoszewie.