DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ Z NAMI?
Wiemy, że to Ty jesteś kluczem do naszego sukcesu i triumfu.

Fundacja Orły Sportu, wcześniej znana pod nazwą Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej została utworzona w 1991 roku. Naszym celem jest rozwój systemu sportu dla wszystkich. Robimy to podnosząc kompetencje naszych współpracowników, organizując dla nich szkolenia, eventy sportowe oraz turnieje dla dzieci. Ważnym elementem działalności Fundacji jest zapoznanie się ze społecznym odbiorem sportu dzięki badaniom socjologicznym prowadzonym przez MCM Consulting działający przy Uniwersytecie Gdańskim.

20+
20+ członków zespołu
2900+
2900+ współpracowników
17
17 partnerów
5167+
5167+ rozwiązanych
problemów

Zarząd

RAFAŁ WOSIK

PREZES ZARZĄDU FUNDACJI ORŁY SPORTU

Ze sportem związany jest od wielu lat – zarówno na obszarze prywatnych zainteresowań, jak i zawodowo. Jego pasja do aktywności fizycznej w połączeniu z wcześniejszym doświadczeniem i edukacją stanowią idealną podstawę do prowadzenia prężnie działającej Fundacji na rzecz sportu.

Jest magistrem nauk prawnych, urzędnikiem II stopnia służby cywilnej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w
kancelariach prawnych, Urzędzie m.st. Warszawy, Polskiej Konfederacji Sportu. W latach 2005-2011 pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Prawno-Kontrolnego oraz Departamentu Prawnego w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Pełnił także funkcję Przewodniczącego Resortowej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Ministrze Sportu, był Członkiem Komitetu Monitorującego Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013 oraz Sekretarzem Zespołu Sportu Profesjonalnego w Polskiej Konfederacji Sportu. Ukończył liczne i kursy z zakresu prawa i administracji publicznej.Prywatnie spotkacie go na bliższych i dalszych szlakach rowerowych, wysiłkowych biegach sprawnościowych oraz treningach typu crossfit. Jest też zagorzałym kibicem klubu piłkarskiego, którego członkiem jest jego syn.

NIE MYŚL - ZRÓB TO!
ZESPÓŁ - TO MY
ANNA GRABIEC
kadry

Zmiany animatorów i dokumenty kadrowe – to wszystko znajdziesz na biurku Ani. Kiedy znika góra papierów rusza na piesze wycieczki w prawdziwe góry.

IZABELA DUBICKA
HELPDESK

Odpowiedzialna za kontakt animatorami i przedstawicielami JST oraz przeprowadzanie zmian animatorów.

ANNA LESSNAU
KOORDYNATOR MERYTORYCZNY PROJEKTU

Swoim miłym głosem czaruje wszystkich animatorów, pomaga w rozwiązywaniu bieżących problemów. Prywatnie amatorka gry w tenisa.

JOLANTA MAGULSKA
KOORDYNATOR FINANSOWY

Odpowiada za rozliczenia we wszystkich projektach. Uwielbia czytać i zwiedzać (ale poznanie Pucka nadal ma przed sobą).