fbpx
DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ Z NAMI?
Sport jest kluczem Twojego sukcesu!

Fundacja Orły Sportu, wcześniej znana pod nazwą Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, została utworzona w 1991 roku.
Naszym celem jest rozwój systemu sportu dla wszystkich oraz promocja sportu i zdrowego stylu życia wśród Polaków.
Robimy to organizując eventy sportowe oraz turnieje dla dzieci i młodzieży oraz wydarzenia sportowe dla dorosłych, seniorów i całych rodzin. Dbając o rozwój i najwyższą jakość naszych usług podnosimy kompetencje naszych współpracowników, organizując dla nich szkolenia.

Z naszymi wydarzeniami docieramy do każdego zakątka Polski. Dbamy o różnorodność dyscyplin sportowych tak, aby każdy z uczestników mógł znaleźć aktywność odpowiednią dla siebie.
W naszych wydarzeniach łączymy sport, równowagę psychiczną, wartości prospołeczne, integrację międzypokoleniową oraz przekazywanie wartości patriotycznych.
Organizujemy inspirujące spotkania ze znanymi sportowcami i dajemy dzieciom motywację do działania i rozwoju.
Dbamy o to, by każde wydarzenie było wyjątkowe i pozostało dla naszych uczestników impulsem do działania i kontynuowania zaangażowania w sport.

Kreujemy postawy, które w przyszłości stanowić będą fundament  zdrowego i aktywnego stylu życia Polaków.

20+
20+ członków zespołu
2900+
2900+ współpracowników
17
17 partnerów
5167+
5167+ rozwiązanych
problemów

Zarząd

RAFAŁ WOSIK

PREZES FUNDACJI ORŁY SPORTU

Ze sportem związany jest od wielu lat – zarówno na obszarze prywatnych zainteresowań, jak i zawodowo. Jego pasja do aktywności fizycznej w połączeniu z wcześniejszym doświadczeniem i edukacją stanowią idealną podstawę do prowadzenia prężnie działającej Fundacji na rzecz sportu.

Jest magistrem nauk prawnych, urzędnikiem II stopnia służby cywilnej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach prawnych, Urzędzie m.st. Warszawy, Polskiej Konfederacji Sportu. W latach 2005-2011 pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Prawno-Kontrolnego oraz Departamentu Prawnego w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Pełnił także funkcję Przewodniczącego Resortowej Komisji Orzekającej w sprawach o naruszenie dyscypliny finansów publicznych przy Ministrze Sportu, był Członkiem Komitetu Monitorującego Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013 oraz Sekretarzem Zespołu Sportu Profesjonalnego w Polskiej Konfederacji Sportu. Ukończył liczne i kursy z zakresu prawa i administracji publicznej.Prywatnie spotkacie go na bliższych i dalszych szlakach rowerowych, wysiłkowych biegach sprawnościowych oraz treningach typu crossfit. Jest też zagorzałym kibicem klubu piłkarskiego, którego członkiem jest jego syn.

NIE MYŚL - ZRÓB TO!
ZESPÓŁ - TO MY
ANNA GRABIEC
kadry

Zmiany animatorów i dokumenty kadrowe – to wszystko znajdziesz na biurku Ani. Kiedy znika góra papierów rusza na piesze wycieczki w prawdziwe góry.

IZABELA DUBICKA
HELPDESK

Odpowiedzialna za kontakt animatorami i przedstawicielami JST oraz przeprowadzanie zmian animatorów.

ANNA LESSNAU
KOORDYNATOR MERYTORYCZNY PROJEKTU

Swoim miłym głosem czaruje wszystkich animatorów, pomaga w rozwiązywaniu bieżących problemów. Prywatnie amatorka gry w tenisa.

JOLANTA MAGULSKA
KOORDYNATOR FINANSOWY

Odpowiada za rozliczenia we wszystkich projektach. Uwielbia czytać i zwiedzać (ale poznanie Pucka nadal ma przed sobą).