Szkolenie Włocławek
Aktualności

Szkolenie Włocławek

Zapraszamy animatorów na szkolenie do Włocławka (zamiast Radziejowa), które odbędzie się w dniach 20 – 22 września. Szkolenie skierowane do animatorów sportu z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego.   W programie szkolenia są zajęcia z tematyki: marketingu i organizacji małych oraz średnich imprez sportowych, konsument w sporcie, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, roli animatora oraz rozwoju jego kompetencji i […]

Zapraszamy animatorów na szkolenie do Włocławka (zamiast Radziejowa), które odbędzie się w dniach 20 – 22 września. Szkolenie skierowane do animatorów sportu z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego.

 

W programie szkolenia są zajęcia z tematyki: marketingu i organizacji małych oraz średnich imprez sportowych, konsument w sporcie, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, roli animatora oraz rozwoju jego kompetencji i udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Odbędą się również zajęcia praktyczne, m.in. z koszykówki, które poprowadzi Kacper „Kacpa” Lachowicz.

 

Uczestnicy szkolenia ponoszą jedynie koszty dojazdu. Zakwaterowanie i wyżywienie oraz koszty szkolenia animatorów pokrywa Fundacja.

 

Po zakończeniu szkolenia, na miejscu każdy uczestnik otrzyma na własność certyfikat wraz z apteczką.

Zgłoszenia należy kierować poprzez wypełnienie formularza: