Sportbonus i Fundacja Orly Sportu
Aktualności

Sportbonus i Fundacja Orly Sportu

Drogi Animatorze!   Zapraszamy Was do wspierania Waszych Drużyn ze Sportbonus. Od dziś rusza akcja, dzięki której zdobędziecie dodatkowe środki na funkcjonowanie Drużyn! W zasięgu ręki jest nowy sprzęt sportowy! Wystarczy zgłosić Drużynę do Sportbonus! Pokażcie, że jesteście Orłami Sportu! PRZYŁĄCZCIE DRUŻYNY DO SPORTBONUS JUŻ DZIŚ! To proste. Wejdź na: sportbonus.pl/orliki/zglos; Zgłoś swoją Drużynę. Zaproście […]

Fundacja Orły SportuDrogi Animatorze!

 

Zapraszamy Was do wspierania Waszych Drużyn ze Sportbonus. Od dziś rusza akcja, dzięki której zdobędziecie dodatkowe środki na funkcjonowanie Drużyn! W zasięgu ręki jest nowy sprzęt sportowy! Wystarczy zgłosić Drużynę do Sportbonus! Pokażcie, że jesteście Orłami Sportu!


PRZYŁĄCZCIE DRUŻYNY DO SPORTBONUS JUŻ DZIŚ! To proste.

Zaproście Rodziców/Sympatyków Drużyny do Sportbonus! Przekaż im:

  • zaloguj się na sportbonus.pl;
  • zrób codzienne zakupy (ponad 1100 sklepów do wyboru);
  • zapłać tyle co zawsze;
  • % od każdego zakupu wesprze Drużynę Twojego Dziecka.

 

W każdym tygodniu na najbardziej aktywnych Animatorów, którym uda się zaprosić najwięcej Drużyn do Sportbonus i min. 20 ich Rodziców/Sympatyków czekają NAGRODY:

  • koszulki
  • kurtki
  • weekend dla 2 osób w hotelu w SportHotel Delfin w Pucku lub ComfortBiznes w Pruszkowie bądź Świebodzinie.

Dodatkowo, każda Drużyna otrzymuje nagrodę gwarantowaną – APLIKACJĘ MOBILNĄ ułatwiającą codzienne treningi!

Logując się do Panelu Klubowego możecie m.in.: dodawać Drużyny, sprawdzić liczbę Rodziców wspierających Drużynę,  obserwować ilość zebranych środków.

 

Zapoznaj się z instrukcją!

[su_row][su_column size=”1/3″ center=”no” class=””][su_button url=”http://serwer1952471.home.pl/orlysportu/wp-content/uploads/2018/04/sportbonus_manual_dla_rodzica3.pdf” target=”blank” size=”10″ center=”yes” radius=”5″]Instrukcja dla Rodzica[/su_button][/su_column] [su_column size=”1/3″ center=”no” class=””][su_button url=”http://serwer1952471.home.pl/orlysportu/wp-content/uploads/2018/04/sportbonus_manual_dla_trenera2.pdf” target=”blank” size=”10″ center=”yes” radius=”5″]Instrukcja dla Animatora[/su_button][/su_column] [su_column size=”1/3″ center=”no” class=””][su_button url=”http://serwer1952471.home.pl/orlysportu/wp-content/uploads/2018/04/prezentacja_sportbonus2.pdf” target=”blank” size=”10″ center=”yes” radius=”5″]Prezentacja Sportbonus[/su_button][/su_column][/su_row]

 

DOWIEDZCIE SIĘ WIĘCEJ O SPORTBONUS!

Sportbonus to największy ogólnopolski Program wpierający dziecięce i młodzieżowe Drużyny sportowe poprzez codzienne zakupy.

 

Strona główna:

Sportbonus w mediach: