Weź udziału w pierwszym szkoleniu Akademii Animatora 15-19 października 2014
Aktualności

Weź udziału w pierwszym szkoleniu Akademii Animatora 15-19 października 2014

Szanowni Animatorzy i Animatorki oraz przedstawiciele zarządców Orlików! Zapraszamy na pierwsze szkolenie w ramach Akademii Animatora, podczas którego będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia zajęć z różnymi grupami priorytetowymi, poznać najlepsze praktyki z całej Polski, zgłosić uwagi na temat portalu NaszOrlik.pl oraz zapoznać się z propozycjami innowacyjnego treningu na Orliku. Każdy z Animatorów/Animatorek otrzyma […]

Szanowni Animatorzy i Animatorki oraz przedstawiciele zarządców Orlików!

Zapraszamy na pierwsze szkolenie w ramach Akademii Animatora, podczas którego będziecie mogli poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia zajęć z różnymi grupami priorytetowymi, poznać najlepsze praktyki z całej Polski, zgłosić uwagi na temat portalu NaszOrlik.pl oraz zapoznać się z propozycjami innowacyjnego treningu na Orliku. Każdy z Animatorów/Animatorek otrzyma unikatową bluzę i koszulkę. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zapraszamy również osoby, które reprezentują zarządcę obiektu Orlik.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
Rekrutacja potrwa do 22 września 2014 r. W szkoleniu mogą wziąć udział Animatorzy i Animatorki pracujące na orliku oraz osoby, które reprezentują zarządcę obiektu orlik. Aby zgłosić chęć udziału w szkoleniu, należy wypełnić formularz online. Formularz będzie dostępny do 22 września 2014 r.

Formularz online – otwórz i wypełnij
Każda zarejestrowana osoba, w ciągu 24 h po zarejestrowaniu otrzyma informację o potwierdzeniu otrzymania zgłoszenia.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Fundacji w Pucku, w terminie 15-19 października 2014 r. Program szkolenia znajdziesz Program szkolenia AA14_D5_A

Program szkolenia AA14_D5_B
Program szkolenia AA14_D5_c

Rekrutacja trwa do 22 września. 24 września 2014 r. na stronie www.naszorlik.pl oraz www.frkf.pl zostanie opublikowana lista wyników naboru.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. W szkoleniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 80 uczestników. Liczy się kolejność zgłoszeń.

WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLENIU ZNAJDZIESZ NA STRONIE -> NASZ ORLIK – SPRAWDŹ

Zespół FRKF