Drugie szkolenie trenerów MultiSport
Aktualności

Drugie szkolenie trenerów MultiSport

W poniedziałek 6 października odbyło się II Szkolenie Trenerów MultiSport w województwie pomorskim. Trenerzy licznie dopisali i aktywnie uczestniczyli w szkoleniu, na którym otrzymali pakiet trenera: m.in. podręcznik Multisport przekazany przez operatora krajowego, którym jest Instytut Sportu, plakaty promujące projekt. Nastąpiło krótkie podsumowanie dotychczasowych działań w projekcie oraz planowanie pracy na kolejne miesiące. Przedstawiono wyniki […]

W poniedziałek 6 października odbyło się II Szkolenie Trenerów MultiSport w województwie pomorskim. Trenerzy licznie dopisali i aktywnie uczestniczyli w szkoleniu, na którym otrzymali pakiet trenera: m.in. podręcznik Multisport przekazany przez operatora krajowego, którym jest Instytut Sportu, plakaty promujące projekt. Nastąpiło krótkie podsumowanie dotychczasowych działań w projekcie oraz planowanie pracy na kolejne miesiące. Przedstawiono wyniki wizytacji przeprowadzone w 30 grupach Multisport od kwietnia do końca września.

Po I części szkolenia trenerzy przebrani w stroje sportowe odbyli na hali oraz pobliskim boisku warsztaty z m.in Ultimate Frisbee oraz jeszcze mało znanej w Polsce dyscypliny jaką są Bule. Po wysiłku na boisku trenerzy mogli wymienić pomysły dotyczące realizacji zajęć podczas wspólnego obiadu. Otrzymaliśmy dużo propozycji na kolejne warsztaty sportowe z dyscyplin, którymi łatwo zachęcić dzieci z klas IV-VI do brania udziału w zajęciach sportowych.

Na zakończenie trenerom zostały przekazane pakiety gadżetów dla uczestników projektu ufundowane przez firmę Ruch S.A.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie!
Zespół FRKF

DSC02252

DSC02255

DSC02256