Akademia Orłów Sportu - Baseball 2023
Projekty

Akademia Orłów Sportu - Baseball 2023

Baseball – wracamy z kolejną serią imprez w amerykańskim stylu Szacuje się, że baseball w kraju nad Wisłą uprawia zaledwie kilkaset osób. Ten kojarzony z amerykańską popkulturą sport nie zadomowił się jeszcze na dobre w naszym kraju. Pragniemy przenieść ten sport prosto z amerykańskich stadionów do polskich szkół i na boiska by zaszczepić nową pasję […]

Baseball – wracamy z kolejną serią imprez w amerykańskim stylu

Szacuje się, że baseball w kraju nad Wisłą uprawia zaledwie kilkaset osób. Ten kojarzony z amerykańską popkulturą sport nie zadomowił się jeszcze na dobre w naszym kraju. Pragniemy przenieść ten sport prosto z amerykańskich stadionów do polskich szkół i na boiska by zaszczepić nową pasję w dzieciach i młodzieży w Polsce!

„Akademia Orłów Sportu – Baseball 2023” ma na celu rozwijanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży poprzez oferowanie ciekawych zajęć i niebanalnych dyscyplin młodym adeptom sportu.

Naszą misją jest nie tylko rozwijanie umiejętności sportowych, ale głównie kształtowanie charakteru, wartości i historii poprzez sport.”

Baseball to sport w stylu slow. Nie ma tu ograniczenia czasowego, wszystko biegnie własnym rytmem, bez pośpiechu. Aby wziąć udział w zajęciach nie potrzebne są jakiekolwiek specjalne umiejętności czy forma fizyczna. To sport na prawdę dla każdego – małego i dużego, chudego i otyłego – bo najważniejsze są chęci i umiejętności niekoniecznie związane z wydolnością. Dzięki temu Baseball jest idealną dyscypliną dla każdego, kto ma chęci spróbować ruchu i aktywności ale nie ma jeszcze odpowiedniego przygotowania fizycznego do bardziej angażujących ćwiczeń. Oczywiście wraz z treningiem rozwijamy też formę a bardziej zaawansowani zawodnicy muszą być wszechstronnie rozwinięci.

Co Was czeka podczas wydarzeń Akademii Orłów Sportu – Baseball 2023?

  • cztery wydarzenia w Polsce
  • impreza dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych
  • wspólna rozgrzewka
  • trening pod okiem profesjonalistów z Piraci Władysławowo
  • sportowe stacje i aktywności sprawnościowe
  • historia i sport – bohaterowie-sportowcy
  • pamiątkowy medal dla każdego uczestnika oraz atrakcyjne gadżety sportowe
  • i wiele innych, których nie chcemy jeszcze zdradzać ale obiecujemy je Wam zaprezentować podczas naszych wydarzeń.

Udział w Akademii Orłów Sportu jest bezpłatny.

Zapraszamy do poznania naszego partnera PIRACI WŁADYSŁAWOWO

Projekt finansowany ze środków, których dysponentem jest Minister ds. Sportu i Turystyki.