Akceptacja raportów po blokadzie
Aktualności

Akceptacja raportów po blokadzie

Szanowni Przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego, Drodzy Animatorzy, Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami w dniu 12-12-2017 o godz. 23:59 Generator Obsługi Projektu Lokalny Animator Sportu uniemożliwia dokonywania uzupełniania raportów i ich akceptacji. Szanując sumiennych animatorów i wychodząc naprzeciw ich prośbom w związku z pojawieniem się sytuacji, kiedy to animator wywiązał się ze swojego obowiązku uzupełniając raport do […]

Szanowni Przedstawiciele Jednostek Samorządu Terytorialnego,

Drodzy Animatorzy,

Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami w dniu 12-12-2017 o godz. 23:59 Generator Obsługi Projektu Lokalny Animator Sportu uniemożliwia dokonywania uzupełniania raportów i ich akceptacji.

Szanując sumiennych animatorów i wychodząc naprzeciw ich prośbom w związku z pojawieniem się sytuacji, kiedy to animator wywiązał się ze swojego obowiązku uzupełniając raport do dnia 12-12-2017, jednak z nieznanych przyczyn JST go nie zaakceptowały dopuszczamy warunkową możliwość akceptacji raportów. Jednym warunkiem jest wysłanie pisma przedstawiciela JST w formie skanu z prośbą o umożliwienie akceptacji raportu, które będzie możliwe do poniedziałku, 18 grudnia do godz. 23:59.

Z poważaniem,

Zespół Fundacji Orły Sportu