Animator Roku 2016 - Nieodebrane Nagrody
Aktualności

Animator Roku 2016 - Nieodebrane Nagrody

Poniższa informacja dotyczy Animatorów, laureatów Konkursu „Lokalny Animator Sportu”, którzy z różnych przyczyn nie mogli osobiście odebrać swoich nagród podczas Ogólnopolskiej Konferencji podsumowującej realizację projektu w dniu 19.12.2016 na warszawskim Torwarze. Gratulujemy Państwu zdobycia nagrody w zorganizowanym przez nas Konkursie „Lokalny Animator Sportu 2016”. Nagrodę w postaci bonu do zrealizowania we wskazanych placówkach handlowych na […]

Poniższa informacja dotyczy Animatorów, laureatów Konkursu „Lokalny Animator Sportu”, którzy z różnych przyczyn nie mogli osobiście odebrać swoich nagród podczas Ogólnopolskiej Konferencji podsumowującej realizację projektu w dniu 19.12.2016 na warszawskim Torwarze.

Gratulujemy Państwu zdobycia nagrody w zorganizowanym przez nas Konkursie „Lokalny Animator Sportu 2016”. Nagrodę w postaci bonu do zrealizowania we wskazanych placówkach handlowych na terenie całego kraju prześlemy listem za potwierdzeniem odbioru na Państwa prywatny adres, po otrzymaniu od Państwa zgody na taką wysyłkę.

Powyższą zgodę prosimy przesłać drogą mailową na adres konkurs@frkf.pl w terminie do 27.12.2016r. W treści należy napisać: Wyrażam zgodę na przesłanie należnej mi nagrody za Konkurs „Lokalny Animator Sportu 2016” drogą pocztową na mój prywatny adres, wskazany we wniosku aplikacyjnym do projektu.

Zespół FRKF                                                       Puck 21.12.2016