Animatorze! Wesprzyj Drużynę - odbierz nagrodę
Aktualności

Animatorze! Wesprzyj Drużynę - odbierz nagrodę

Wraz z Fundacją Kibica zapraszamy wszystkich Animatorów do wspierania swoich Drużyn poprzez pozyskiwanie sklepów partnerskich. Do odbioru czekają atrakcyjne nagrody! To proste. Zaproś sklepy i punkty usługowe z Twojej okolicy! Animatorze, więcej lokalnych Partnerów, to większe szanse na pozyskanie dodatkowych środków dla Twojej Drużyny. Każdy Rodzic dokonując codziennych zakupów będzie automatycznie wspierał swoje Dziecko i […]

Wraz z Fundacją Kibica zapraszamy wszystkich Animatorów do wspierania swoich Drużyn poprzez pozyskiwanie sklepów partnerskich. Do odbioru czekają atrakcyjne nagrody! To proste.

Zaproś sklepy i punkty usługowe z Twojej okolicy!

Animatorze, więcej lokalnych Partnerów, to większe szanse na pozyskanie dodatkowych środków dla Twojej Drużyny. Każdy Rodzic dokonując codziennych zakupów będzie automatycznie wspierał swoje Dziecko i Wasz Klub. Procent od każdego zakupu, pomoże Wam zrealizować określony cel.

Do Programu możesz zaprosić każdy sklep i punkt usługowy, np.: sklepy spożywcze, meblarskie, RTV/AGD, zoologiczne, kosmetyczne, zakłady fryzjerskie, kawiarnie, restauracje, stacje benzynowe, kancelarie prawnicze. Wybór należy do Ciebie!

Odbierz nagrody

Wraz z Fundacją Kibica nagradzamy zaangażowanie włożone w rozwój Drużyn. Już dziś możesz przyłączyć się do akcji i odebrać cenne nagrody. Sprawdź jak to działa:

  • Pozyskaj 3 sklepy – odbierz bluzę z Twoim imieniem i nazwiskiem;
  • Pozyskaj 5 sklepów – odbierz voucher na 500 zł na sprzęt sportowy;
  • Pozyskaj 10 sklepów – odbierz koszulki dla całej Drużyny.

Pamiętaj, Rodzice mogą pomóc w wyborze i pozyskaniu Sklepów Partnerskich. Codzienne zakupy to spełnione marzenia ich Dzieci. Razem możecie więcej!.

Chcesz wiedzieć więcej, wejdź na:

https://orlysportu.pl/wp-content/uploads/2018/06/manual-dla-trenerow_poziom_popr.pdf

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, napisz lub zadzwoń: Michał Karasiewiczm.karasiewicz@sportbonus.pl, +48 883 667 782.