Bądź częścią Tygodnia Ruchu i wyjedź do Barcelony!
Aktualności

Bądź częścią Tygodnia Ruchu i wyjedź do Barcelony!

Masz pomysł na zajęcia zachęcające do aktywności fizycznej? Kreatywność to Twoja mocna strony? A może po prostu kochasz sport i chcesz z nami zaktywizować Polaków? Weź udział w konkursie i wyjedź do Barcelony! Każdy z Was może zorganizować wspaniałą imprezę pod szyldem MOVE Week, czyli Tygodnia Ruchu. To może być jedno wydarzenia, albo cały cykl. […]

Masz pomysł na zajęcia zachęcające do aktywności fizycznej? Kreatywność to Twoja mocna strony? A może po prostu kochasz sport i chcesz z nami zaktywizować Polaków? Weź udział w konkursie i wyjedź do Barcelony!

NowWeMove

Każdy z Was może zorganizować wspaniałą imprezę pod szyldem MOVE Week, czyli Tygodnia Ruchu. To może być jedno wydarzenia, albo cały cykl. Ważne, aby to co zaplanujesz odbyło się między 7 a 13 października 2013, jako część ogólnoeuropejskiego projektu. Przez te siedem dni w całej Europie odbywać się będą imprezy, których celem jest pokazanie ludziom jak ważny, a przede wszystkim jak fajny może być ruch. Dlatego potrzebujemy właśnie Ciebie! Twojej pomysłowości i kreatywności. Pokaż członkom swojej społeczności lokalnej co potrafisz, pokaż że są dla Ciebie ważni i w jaki sposób mogą zmienić swoje życie – poczuć się zdrowsi, sprawniejsi, a przez to szczęśliwsi.

Ruszyła właśnie rejestracja projektów konkursowych „Tydzień Ruchu – Razem rozruszamy Polskę”, z których dzięki głosom Polaków wyłonimy 60 zwycięskich propozycji. Każda z osób, która wygra otrzyma od nas pakiet sportowy, weźmie udział w darmowym szkoleniu na temat realizacji innowacyjnych form aktywności fizycznej. Dla osoby, która według naszego jury przeprowadzi najbardziej innowacyjne wydarzenie podczas Tygodnia Ruchu przewidziany jest wyjazd do Barcelony oraz udział w międzynarodowym kongresie MOVE, gdzie wręczona zostanie nagroda za najlepiej zrealizowany projekt podczas MOVE Week!

Nie zwlekaj – zgłoś się już dziś! Nieważne czy jesteś animatorem sportowym, trenerem, wychowawcą na świetlicy, nauczycielem wf, bibliotekarzem, opiekunek w ośrodku społecznym, lokalnym działaczem, czy pracownikiem instytucji publicznej. Też możesz wziąć udział w Tygodniu Ruchu!

Szczegóły dotyczące konkursu oraz przykładowe wydarzenie znajdują się na stronie www.tydzienruchu.pl. Zachęcamy także do odwiedzania naszego Fanpage’a, gdzie będą pojawiały się najnowsze informacje związane z Tygodniem Ruchu: www.facebook.com/TydzienRuchu