Czekamy na zgłoszenia do Akademii Animatora w dn. 23-27 września 2015
Aktualności

Czekamy na zgłoszenia do Akademii Animatora w dn. 23-27 września 2015

Wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki mamy przyjemność zaprosić Animatorów i Animatorki na pierwsze z czterech jesiennych szkoleń Akademii Animatora przeznaczone dla wszystkich Animatorów pracujących na Orlikach. Pierwsze szkolenie odbędzie się w dniach 23-27 września 2015. Na każde szkolenie przewidziany jest limit 60 miejsc dla uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń. Pozostałe terminy znajdziesz tutaj —> Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?  Tematyka […]

Wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki mamy przyjemność zaprosić Animatorów i Animatorki na pierwsze z czterech jesiennych szkoleń Akademii Animatora przeznaczone dla wszystkich Animatorów pracujących na Orlikach.

Pierwsze szkolenie odbędzie się w dniach 23-27 września 2015. Na każde szkolenie przewidziany jest limit 60 miejsc dla uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozostałe terminy znajdziesz tutaj —>

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu? 

Tematyka szkolenia obejmie następujące zagadnienia:

  •              Animacja społeczności lokalnej – warsztat poprowadzi Katarzyna Werner wraz z Animatorem Ekspertem
  •              PR i współpraca z lokalnymi mediami – warsztat poprowadzi Maciej Topolski wraz z Animatorem Ekspertem
  •              Fotografia i film – wykorzystanie w relacjach z działań na Orliku – warsztat poprowadzi Marek Kowalczyk
  •              Praca z grupą priorytetową – warsztat poprowadzą Animatorzy Eksperci – podczas tego szkolenia zajęcia dotyczyć będą zajęć z kobietami i przedszkolakami. Aby przygotować się do zajęć najlepiej zapoznać się z poradnikami teoretycznymi dotyczącymi pracy z tymi grupami:
  •      https://naszorlik.pl/baza-wiedzy/jak-pracowac-z-kobietami-na-orliku-poradnik
  •      https://naszorlik.pl/baza-wiedzy/jak-pracowac-z-przedszkolakami-na-orliku-poradnik

Specjalnym gościem szkolenia będzie selekcjoner polskiej młodzieżowej reprezentacji piłkarskiej Pan Marcin Dorna. W programie szkolenia przewidziane jest półtoragodzinne spotkanie z trenerem.

Marcin Dorna / Fot. pzpn.pl
Marcin Dorna / Fot. pzpn.pl

Marcin Dorna (ur. 17 września 1979 w Poznaniu) – polski trener piłkarski pracujący obecnie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21. Jest absolwentem poznańskiego AWF-u. Jeszcze podczas studiów podjął pracę w klubie UKS GOSIR Dopiewo, gdzie trenował dzieci między dziewiątym a jedenastym rokiem życia. Potem pracował także zespołami młodzieżowymi Lecha Poznań oraz z reprezentacją młodzieżową Wielkopolskiego ZPN-u. Od 2008 roku zatrudniony jest w Polskim Związku Piłki Nożnej, gdzie prowadzi kolejne reprezentacje juniorskie. W 2012 roku z kadrą do lat 17 zajął miejsca 3-4. na młodzieżowych Mistrzostwach Europy. Od 16 stycznia 2013 roku selekcjoner reprezentacji do lat 21.

Szkolenie jest także okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.

Szkolenia Akademii Animatora to wyjątkowa możliwość rozwoju Waszych kompetencji i umiejętności oraz spotkania Animatorów z całej Polski w świetnej atmosferze i znakomicie usytuowanym nad samym morzem ośrodku.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały takie szkolenia w przeszłości zachęcamy do przyjrzenia się relacjom ze szkoleń zamieszczanym na stronie naszorlik.pl i profilu FRKF na Facebooku.

Gospodarzami szkolenia będą Animatorzy Eksperci regionu północnego z woj. zachodniopomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Animatorzy Eksperci w Pucku
Animatorzy Eksperci w Pucku

 Jaki jest koszt udziału w szkoleniu?

Szkolenie jest w pełni bezpłatne. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie przez cały okres trwania szkolenia. Uczestnik pokrywa jedynie koszt dojazdu. 

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się w hotelu SportHotel w Pucku. Z miejscem pobytu możecie zapoznać się na stronie internetowej ossdelfin.pl

Jak zgłosić się do udziału w szkoleniu?

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online. Link do formularza poniżej:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Rekrutacja rozpoczyna się 28 sierpnia i potrwa do 11 września. Każda ze zgłoszonych osób otrzyma mail z deklaracją uczestnika. Aby potwierdzić swój udział w szkoleniu należy taką deklarację wydrukować, podpisać i odesłać mailem na adres akademia@frkf.pl Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają najpóźniej 16 września potwierdzenia udziału, a lista uczestników będzie też opublikowana na stronie naszorlik.pl. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

TUTAJ pobrać można plan szkolenia w pliku .pdf.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Projekt Akademia Animatora 2015 realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.