DEMES 2018 - fotorelacja
Aktualności

DEMES 2018 - fotorelacja

Fundacja Orły Sportu – zdobywca Nagrody Biznesu Sportowego DEMES za rok 2018 w kategorii aktywne społeczeństwo! Nagrody Biznesu Sportowego Statuetki DEMES promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie – zaistnienie polskich […]

Fundacja Orły Sportu – zdobywca Nagrody Biznesu Sportowego DEMES za rok 2018 w kategorii aktywne społeczeństwo!

Nagrody Biznesu Sportowego Statuetki DEMES promują osoby i instytucje, które poprzez swoją działalność mają bezpośredni wkład w rozwój polskiego sportu. Profesjonalna współpraca biznesu i środowiska sportowego pozwala na pełny rozwój sportu, a co za tym idzie – zaistnienie polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Nagrody Biznesu Sportowego wyróżniają tych, którzy przyczyniają się do rozwoju relacji między sportem i biznesem w największym stopniu.

Uroczystość wręczania Nagród ma bogatą, 15-letnią tradycję, a odbywa się podczas Gali Sportu i Biznesu. To nie tylko ważny moment dla nagrodzonych, ale i kluczowe spotkanie dla środowiska biznesu sportowego – gromadzi najlepszych z najlepszych.

Tegoroczna XV Gala Sportu i Biznesu odbyła się 13 marca 2019 roku, w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie.

 

Aktywne społeczeństwo

Sport jest bardzo istotnym elementem życia społecznego, w wydaniu profesjonalnym budzi powszechne zainteresowanie, natomiast sport amatorski pozwala rozwijać i integrować społeczeństwo, ucząc szacunku, fair play czy pracy zespołowej.

Nagroda Biznesu Sportowego w kategorii Aktywne Społeczeństwo ma za zadanie wyróżnić najlepszy projekt, który zwraca uwagę na znaczenie sportu w integrowaniu i rozwijaniu społeczeństwa. Projekty w tej kategorii były oceniane zgodnie z następującymi kryteriami:

  • Zasięg projektu
  • Popularność projektu
  • Współpraca z partnerami i sponsorami
  • Innowacyjne podejście do zaangażowania w sport
  • Medialność projektu
  • Lokalne oddziaływanie
  • Umiejętna komunikacja i promocja projektu

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”35″ gal_title=”DEMES 2018″]