Dzień Sportu na Orliku - 09.09.2017
Aktualności

Dzień Sportu na Orliku - 09.09.2017

Szanowni Animatorzy, Przedstawiciele JST i Klubów Sportowych, Miło nam poinformować, że Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej przestępuje do organizacji ogólnopolskiej masowej imprezy sportowej pod nazwą „Dzień Sportu na Orliku”, która odbędzie się w sobotę, 9 września w godz. 11:00-15:00 na 1688 orlikach uczestniczących w projekcie Lokalny Animator Sportu (I i II nabór). Do imprezy zamierzamy zaangażować […]

Szanowni Animatorzy, Przedstawiciele JST i Klubów Sportowych,

Miło nam poinformować, że Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej przestępuje do organizacji ogólnopolskiej masowej imprezy sportowej pod nazwą „Dzień Sportu na Orliku”, która odbędzie się w sobotę, 9 września w godz. 11:00-15:00 na 1688 orlikach uczestniczących w projekcie Lokalny Animator Sportu (I i II nabór).

Do imprezy zamierzamy zaangażować animatorów, Jednostki Samorządu Terytorialnego oraz Kluby Sportowe. Dzięki podpisanym  porozumieniom będzie ona promowana przez Fundację Zwalcz Nudę oraz Fundację RECAL, która w trakcie Dnia Sportu umożliwi przeprowadzenie ekologicznych zbiórek recyklingowych na wybranych orlikach.

Poniżej zamieszczamy niezbędne informacje dot. Dnia Sportu umożliwiające przeprowadzenie imprezy.

Scenariusz Dnia Sportu:

Scenariusz – Dzień Sportu na orliku

Dzień Sportu – co i jak? – prezentacja:

DZIEŃ SPORTU – co i jak – prezentacja

Lista orlików uczestniczących w Dniu Sportu:

Lista orlików

Formularz rejestracyjny:

 

 

pozdrawia

Zespół FRKF