Dzień Sportu w Solcu Kujawskim
Aktualności

Dzień Sportu w Solcu Kujawskim

Dzień Sportu na Orliku w Solcu Kujawskim Dzień Sportu na orliku przy ul.Tartacznej 25 w Solcu Kujawskim przyciągnął około 200 osób z czego połowa to były dzieci. Dzień ten rozpoczął się od turnieju piłki nożnej w której wystąpiły 4 zaproszone drużyny: Wisełka Solec Kujawski, Unia Solec Kujawski, Juventus Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz. Następnym punktem w rozkładzie […]

Dzień Sportu na Orliku w Solcu Kujawskim

Dzień Sportu na orliku przy ul.Tartacznej 25 w Solcu Kujawskim przyciągnął około 200 osób z czego połowa to były dzieci.
Dzień ten rozpoczął się od turnieju piłki nożnej w której wystąpiły 4 zaproszone drużyny: Wisełka Solec Kujawski, Unia Solec Kujawski, Juventus Bydgoszcz, Polonia Bydgoszcz.
Następnym punktem w rozkładzie dnia były zmagania tenisowe w formie zabaw dla dzieci, a następnie turniej tenisowy dla dorosłych w kategorii open. Zmagania tenisowe dodatkowo zostały wsparte finansowo przez oddział banku BGŻ BNP Paribas, który jest stałym fundatorem nagród w tenisowych zawodach odbywających się na przestrzeni całego roku.
Po tych zmaganiach nadszedł czas na rozgrywki przy tenisowym stole gdzie również było równie kolorowo i wesoło jak na tenisie ziemnym.

Atrakcje

Jednak największą niespodzianką był chyba fakt, że przez kilka godzin dzieci jak i dorośli mogli skorzystać z dmuchanych placów zabaw, podziwiać wystawę grupy Bizon z Solca Kujawskiego, a także poczęstować się nieocenioną w smaku grochówką i pysznościami z grilla.
Po tej imprezie wszyscy z utęsknieniem mówili, że nie mogą się doczekać powtórki w przyszłym roku – poinformował nas organizator tej wspanialej imprezy Sebastian Mędlewski, animator orlika przy ul.Tartacznej 25 w Solcu Kujawskim.

[Best_Wordpress_Gallery id=”8″ gal_title=”Dzień Sportu 2017 Solec Kujawski”]