Dzień Sportu na Orliku

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Slider_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

Dzień Sportu na Orliku

Fundacja Orły Sportu organizuje w 2018 roku II edycję Dnia Sportu na Orliku. Co to za impreza? Najlepsza!

Łączymy wszystkich – dzieci, młodzież, rodziców i dziadków. Jak? To oczywiste – przez piłkę 😉

Dzień Sportu na Orliku to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Jednego dnia na wszystkich Orlikach w całym kraju odbędzie się impreza, w której wziąć udział mogą wszyscy!

Chcemy, aby wspólnym dziełem animatorów, samorządów, organizacji sportowych oraz Fundacji Orły Sportu, okres wakacyjny rozpoczął się dla nich aktywnie – właśnie poprzez organizację „Dnia Sportu na Orliku” 9 września 2018.

W ubiegłym roku impreza zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób na ponad 700 obiektach. Wierzymy, że w tym roku będzie nas jeszcze więcej!

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Video_Widget”][/siteorigin_widget]

Dzień Sportu na Orliku – o co chodzi?

Dzień Sportu na Orliku odbędzie się na wszystkich Orlikach na terenie całego kraju, ale dla pierwszych 500 Orlików, które zadeklarują przeprowadzenie imprezy mamy specjalne gadżety!

Pakiet podstawowy* (dla każdego orlika):

  • plakat informacyjny

*(zestaw może ulec zmianie)

Pakiet rozszerzony* (dla 500 Orlików):

  • plakat informacyjny
  • baner na Orlik
  • zestaw treningowy na Orlik
  • bidon dla uczestników
  • ręcznik sportowy dla uczestników

*(zestaw może ulec zmianie)

Warto się zgłosić i otrzymać specjalne gadżety . Zgłaszać możecie się tutaj:

[su_button url=”http://serwer1952471.home.pl/orlysportu/rekrutacja-dzien-sportu-2018/” target=”blank” size=”10″ center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: check-square-o”]Rejestracja[/su_button]

CO NALEŻY PRZYGOTOWAĆ?

Fundacja udostępni ramowy plan działania oraz przykładowy scenariusz przeprowadzenia Dnia Sportu na Orliku. Każdy Animator będący w projekcie Lokalny Animator Sportu otrzyma taką paczkę  na swój adres mailowy. Wszystkie materiały będą również dostępne do pobrania po zalogowaniu się do portalu rozliczeniowego naszorlik.pl.

Aby Dzień Sportu na Orliku wypadł jak najlepiej zaproś na ten dzień kluby i związki sportowe z Twojej okolicy. To dla nich doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności i poszukiwania młodych talentów!

W oparciu o nasz przykładowy scenariusz możesz przygotować własną wersję Dnia Sportu na Orliku, ale jeżeli nie czujesz się na siłach – śmiało korzystaj z gotowych rozwiązań .

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Ambasadorzy

Nie zostawiamy was samych z promocją imprezy Dzień Sportu na Orliku. Jesteśmy na etapie powoływania Ambasadorów, którzy przeprowadzą kampanię marketingową.

Szczegóły (kto i gdzie) podamy wkrótce.