Dzień z siatkówką
2018

Dzień z siatkówką

Poszukujemy koordynatorów do projektu siatkarskiego. Jeśli kochasz piłkę siatkową i tak jak my chcesz propagować tę dyscyplinę wśród dzieci i młodzieży ten projekt jest dla Ciebie. 28 marca br. wraz z PZU organizujemy wydarzenie pod nazwą „Dzień z Siatkówką” – 4 godzinna lekcja gier i zabaw z piłki siatkowej. Dzień z Siatkówką” to wydarzenie ogólnopolskie […]

Poszukujemy koordynatorów do projektu siatkarskiego.

Jeśli kochasz piłkę siatkową i tak jak my chcesz propagować tę dyscyplinę wśród dzieci i młodzieży ten projekt jest dla Ciebie.

28 marca br. wraz z PZU organizujemy wydarzenie pod nazwą „Dzień z Siatkówką” – 4 godzinna lekcja gier i zabaw z piłki siatkowej.

Dzień z Siatkówką” to wydarzenie ogólnopolskie realizowane na terenie miast i gmin w 16 województwach Polski. Chcemy aby od tego roku było to cykliczne, lokalne święto siatkówki. Wydarzenie zostanie przeprowadzone jednocześnie na 32 halach sportowych w 16 województwach. Wezmą w niej udział zarówno dzieci jak i młodzież.

Dzień z Siatkówką będzie zawierać konkurencje sprawnościowe i warsztaty z piłki siatkowej, przygotowane przez koordynatorów zgodnie z opracowanym wcześniej scenariuszem zawierającej gry i zabawy siatkarskie.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Dla koordynatorów przewidziane jest wynagrodzenie.