Forum Współpracy Liderów Sportu Powszechnego Warmii i Mazur
Aktualności

Forum Współpracy Liderów Sportu Powszechnego Warmii i Mazur

Forum Współpracy Liderów Sportu Powszechnego na Warmii i Mazurach za nami. Dzięki wsparciu finansowemu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki, praktycy sportu powszechnego Warmii i Mazur, mieli szansę na wymianę doświadczeń i tworzenie nowych pomysłów oraz zapoznanie się różnymi możliwościami finansowania (np. program Erasmus+, Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia i Mazury […]

Forum

Forum Współpracy Liderów Sportu Powszechnego na Warmii i Mazurach za nami. Dzięki wsparciu finansowemu ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Ministerstwa Sportu i Turystyki, praktycy sportu powszechnego Warmii i Mazur, mieli szansę na wymianę doświadczeń i tworzenie nowych pomysłów oraz zapoznanie się różnymi możliwościami finansowania (np. program Erasmus+, Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia i Mazury Lokalnie).

Forum rozpoczęło się treningiem pokazowym, który poprowadzili: Marcin Dorna i Ryszard Robakiewicz – trenerzy reprezentacji Polski do lat 21 w piłkę nożną, uroczystego rozpoczęcia forum dokonała Pani Wioletta Śląska-Zyśk – Wicemarszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego, a zakończyło się wypracowaniem pomysłów na wspólne działania i projekty w 2016 roku.

Materiały do pobrania:

– Seniorzy na Orliku. Projekt finansowany ze środków programu Aktywność Społeczna Osób Starszych / prezentacja ASOS
– Przedszkole Orlika. Projekt Mazurskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych / prezentacja Przedszkole Orlika
– Miejski Budżet Obywatelski. Inicjatywy społeczne na rzecz sportu / prezentacja o MBO w Mrągowie Yes we can MBO
– program Erasmus+ / więcej informacji o programie
– Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Mini Granty / prezentacja FIO DL

Zespół FRKF