FRKF operatorem projektu „Lokalny Animator Sportu”
Aktualności

FRKF operatorem projektu „Lokalny Animator Sportu”

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej w wyniku rozstrzygnięcia konkursu Ministerstwa Sportu i Turystyki wybrana została operatorem projektu „Lokalny Animator Sportu” realizowanego w ramach ogólnopolskiego programu „Sport Wszystkich Dzieci”. W związku z powyższym zapraszamy Jednostki Samorządu Terytorialnego zainteresowane dofinansowaniem pracy animatorów na znajdujących się na ich terenie orlikach oraz osoby zainteresowane udziałem w projekcie […]

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej w wyniku rozstrzygnięcia konkursu Ministerstwa Sportu i Turystyki wybrana została operatorem projektu „Lokalny Animator Sportu” realizowanego w ramach ogólnopolskiego programu „Sport Wszystkich Dzieci”.
W związku z powyższym zapraszamy Jednostki Samorządu Terytorialnego zainteresowane dofinansowaniem pracy animatorów na znajdujących się na ich terenie orlikach oraz osoby zainteresowane udziałem w projekcie w charakterze animatorów do współpracy przy jego realizacji.
W najbliższych dniach na str.: www.naszorlik.eu uruchomiony zostanie generator, na którym składać będzie można wnioski aplikacyjne. O uruchomieniu generatora, sposobie składania wniosków oraz warunkach i przebiegu rekrutacji poinformujemy w oddzielnej wiadomości.
Puck 18.03.2016 r.