Fundacja operatorem projektu Lokalny Animator Sportu 2020
Aktualności

Fundacja operatorem projektu Lokalny Animator Sportu 2020

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Sportu Fundacja Orły Sportu została wybrana operatorem rządowego projektu Lokalny Animator Sportu na rok 2020 (https://www.gov.pl/web/sport/rozstrzygniecie-naboru-wnioskow-na-realizacje-w-2020-roku-zadania-programu-sport-wszystkich-dzieci-pn-lokalny-animator-sportu-finansowanego-ze-srodkow-funduszu-rozwoju-kultury-fizycznej). W najbliższym czasie ogłosimy za pośrednictwem strony internetowej oraz profilu społecznościowego na Facebook sposób naboru oraz jego termin. Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji zostaną umieszczone na stronie internetowej www.orlysportu.pl.

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Sportu Fundacja Orły Sportu została wybrana operatorem rządowego projektu Lokalny Animator Sportu na rok 2020 (https://www.gov.pl/web/sport/rozstrzygniecie-naboru-wnioskow-na-realizacje-w-2020-roku-zadania-programu-sport-wszystkich-dzieci-pn-lokalny-animator-sportu-finansowanego-ze-srodkow-funduszu-rozwoju-kultury-fizycznej).

W najbliższym czasie ogłosimy za pośrednictwem strony internetowej oraz profilu społecznościowego na Facebook sposób naboru oraz jego termin. Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji zostaną umieszczone na stronie internetowej www.orlysportu.pl.