Fundacja Operatorem
Aktualności

Fundacja Operatorem

Miło nam poinformować, iż Ministerstwo Sportu i Turystyki powierzyło naszej Fundacji realizację w 2016 roku projektów „Mały Mistrz” i „Junior Sport” w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci” Dla obu tych projektów będziemy Operatorem  w województwach: pomorskim i kujawsko pomorskim, a dla projektu „Junior Sport” także w województwach, zachodniopomorskim i warmińsko-mazurskim. Wkrótce na naszej stronie zamieścimy: […]

Miło nam poinformować, iż Ministerstwo Sportu i Turystyki powierzyło naszej Fundacji realizację w 2016 roku projektów „Mały Mistrz” i „Junior Sport” w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci”

Dla obu tych projektów będziemy Operatorem  w województwach: pomorskim i kujawsko pomorskim, a dla projektu „Junior Sport” także w województwach, zachodniopomorskim i warmińsko-mazurskim.

Wkrótce na naszej stronie zamieścimy: wnioski, regulaminy oraz zakresy obowiązków podmiotów, które będą chciały wraz z nami realizować powyższe projekty.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w naszych spotkaniach informacyjnych, które prowadziliśmy w: Toruniu, Koszalinie, Olsztynie i Pucku. Osoby i podmioty zainteresowane udziałem w projekcie „Mały Mistrz” w woj.: zachodniopomorskim i warmińsko-mazurskim prosimy o skontaktowanie się z operatorami tego projektu na terenie ww. województw.

Jednocześnie zachęcamy do składania wstępnych deklaracji udziału w projektach. Szczegółowe informacje dotyczące obu projektów można pobrać poniżej:

Projekt Mały Mistrz

Projekt Junior Sport

Deklaracje można pobrać poniżej:

Deklaracja udziału Mały Mistrz

Deklaracja udziału Junior Sport

Wydrukowane i wypełnione deklaracje należy przesłać na adres:

 

Zespół FRKF