Fundacja Orły Sportu operatorem programu Lokalny Animator Sportu 2018
Aktualności

Fundacja Orły Sportu operatorem programu Lokalny Animator Sportu 2018

Miło nam poinformować, że Fundacja Orły Sportu wygrała konkurs Ministerstwa Sportu i Turystyki na operatora projektu „Lokalny Animator Sportu” w 2018 roku. Kwota dofinansowania wyniesie w tym roku 23 000 000 zł. i pozwoli na dofinansowanie pracy animatorów na 2036 orlikach. Na każdy zakwalifikowany do programu orlik pełne dofinansowanie ze środków ministerstwa wyniesie 1100 zł, przy założeniu […]

Miło nam poinformować, że Fundacja Orły Sportu wygrała konkurs Ministerstwa Sportu i Turystyki na operatora projektu „Lokalny Animator Sportu” w 2018 roku.

Kwota dofinansowania wyniesie w tym roku 23 000 000 zł. i pozwoli na dofinansowanie pracy animatorów na 2036 orlikach. Na każdy zakwalifikowany do programu orlik pełne dofinansowanie ze środków ministerstwa wyniesie 1100 zł, przy założeniu przepracowania przez animatora(ów) 69 godzin oraz minimum kolejnych 69 godzin, finansowanych kwotą nie mniejszą niż 1100 zł. ze środków Jednostki Samorządu Terytorialnego zarządzającej orlikiem.  

Rekrutacja do projektu „Lokalny Animator Sportu 2018” rozpocznie się 22 stycznia i trwać będzie do 5 lutego do godz. 23.59. EDIT: Przesuwamy termin rozpoczęcia rekrutacji na 31 stycznia 2018. Nada będą 2 tygodnie na złożenie wniosku.

Po tym terminie generator wniosków zostanie zablokowany. Rekrutacja do projektu na tym etapie prowadzona będzie tylko drogą elektroniczną i polegać będzie na wypełnieniu oraz terminowym przesłaniu wniosku aplikacyjnego, umieszczonego na str.: www.naszorlik.eu

Do chwili rozpoczęcia rekrutacji (22.01.2018) strona ta nie będzie aktywna. Wnioski wypełniane będą w części przez Jednostki Samorządu Terytorialnego i w części przez animatora(ów). Jeśli JST zgłosi do pracy na jednym orliku dwóch animatorów, to przeznaczoną dla nich część ankiety wypełnią oni wspólnie. Przed rozpoczęciem wypełniania wniosku aplikacyjnego prosimy o dokładnie zapoznanie się z umieszczoną na tej samej stronie instrukcją oraz Regulaminem Naboru i Uczestnictwa w projekcie.

Ogłoszenie wyników rekrutacji przewidujemy w dniu 7 lutego.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]