Fundacja Orły Sportu Operatorem
Aktualności

Fundacja Orły Sportu Operatorem

Jest nam ogromnie miło poinformować Wszystkie Jednostki Samorządu terytorialnego oraz Lokalnych Animatorów Sportu, że w 2019 roku Fundacja Orły Sportu ponownie będzie operatorem rządowego programu. W dniu dzisiejszym Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki naboru. Podmiot, któremu przyznano dofinansowanie na realizację w 2019 roku zadania pn. „Lokalny Animator Sportu”, finansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury […]

Jest nam ogromnie miło poinformować Wszystkie Jednostki Samorządu terytorialnego oraz Lokalnych Animatorów Sportu, że w 2019 roku Fundacja Orły Sportu ponownie będzie operatorem rządowego programu.

W dniu dzisiejszym Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło wyniki naboru. Podmiot, któremu przyznano dofinansowanie na realizację w 2019 roku zadania pn. „Lokalny Animator Sportu”, finansowanego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w kwocie 23 000 000 zł to Nasza Fundacja Orły Sportu. Tym samym chcielibyśmy podziękować za docenienie naszej wieloletniej pracy i wkładu w rozwój bazy Orlik w Polsce.

Obecnie trwa już rekrutacja do projektu i serdecznie zachęcamy do składania wniosków. W nowym roku zamierzamy realizować kilka projektów w ramach LAS 2019, które będą aktywizowały lokalne obiekty sportowe Orlik w Państwa gminach, powiatach oraz miastach.