Fundacja Orły Sportu realizatorem krajowym Programu Aktywna Szkoła
Aktualności

Fundacja Orły Sportu realizatorem krajowym Programu Aktywna Szkoła

W dniu 26.03.2024r. Minister Sportu i Turystyki rozstrzygnął nabór wniosków na realizację Programu Aktywna Szkoła, przyznając dofinansowanie w wys. 260 mln zł Fundacji Orły Sportu z Pucka – Realizatorowi krajowemu Programu. Zadaniem Fundacji będzie rekrutacja osób prowadzących zajęcia sportowe w ramach Programu oraz realizacja innych działań w nim określonych. Dziękujemy za zaufanie i powierzenie naszej […]

W dniu 26.03.2024r. Minister Sportu i Turystyki rozstrzygnął nabór wniosków na realizację Programu Aktywna Szkoła, przyznając dofinansowanie w wys. 260 mln zł Fundacji Orły Sportu z Pucka – Realizatorowi krajowemu Programu. Zadaniem Fundacji będzie rekrutacja osób prowadzących zajęcia sportowe w ramach Programu oraz realizacja innych działań w nim określonych.

Dziękujemy za zaufanie i powierzenie naszej Fundacji tak ważnego zadania. Wykorzystując nasze dotychczasowe doświadczenie będziemy dokładać wszelkich starań, aby Program Aktywna Szkoła stał się realnym wsparciem Polek i Polaków, szczególnie dzieci i młodzieży, w zakresie aktywności fizycznej oraz lepszej jakości życia.

Cieszymy się mogąc kontynuować naszą misję i zachęcamy do odwiedzenia strony www.aktywnaszkola.pl, gdzie umieszczone zostaną wszelkie informacje związane z Programem.