II spotkanie ewaluacyjne w projekcie
Aktualności

II spotkanie ewaluacyjne w projekcie "Seniorzy na Orlikach" za nami!

W dniach 14-16.11 odbyło się już II spotkanie ewaluacyjne w projekcie – „Seniorzy na Orlikach – wielofunkcyjne boiska miejscem rekreacji dla osób starszych” na które zaproszeni byli animatorzy jak również wolontariusze-seniorzy. Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej przy dofinansowaniu programu rządowego ASOS, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Podsumowaliśmy realizację Tygodnia Ruchu, analizowaliśmy cały […]

W dniach 14-16.11 odbyło się już II spotkanie ewaluacyjne w projekcie – „Seniorzy na Orlikach – wielofunkcyjne boiska miejscem rekreacji dla osób starszych” na które zaproszeni byli animatorzy jak również wolontariusze-seniorzy. Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej przy dofinansowaniu programu rządowego ASOS, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Podsumowaliśmy realizację Tygodnia Ruchu, analizowaliśmy cały proces zaktywizowania grupy seniorów w każdej lokalizacji, które brały udział w projekcie. Spotkanie poprowadziły nasze koleżanki z Duetu Edukatorskiego za co bardzo dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć
Pozdrawiamy Zespół FRKF

 

DSC02634

DSC02619

asos_logo_kolor