Informacja o konkursie
Aktualności

Informacja o konkursie

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki konkursu na obsługę programu Lokalny Animator Sportu, który będzie kontynuacją realizowanego w latach poprzednich programu Animator – Moje Boisko Orlik 2012 informujemy, że Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej w najbliższych dniach zamierza wystąpić z wnioskiem o powierzenie jej realizacji tego projektu. W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie konkursu czynimy […]

W związku z ogłoszeniem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki konkursu na obsługę programu Lokalny Animator Sportu, który będzie kontynuacją realizowanego w latach poprzednich programu Animator – Moje Boisko Orlik 2012 informujemy, że Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej w najbliższych dniach zamierza wystąpić z wnioskiem o powierzenie jej realizacji tego projektu.

W oczekiwaniu na rozstrzygnięcie konkursu czynimy przygotowania do obsługi wniosków od osób zainteresowanych objęciem funkcji Lokalnego Animatora Sportu.

Zainteresowanych prosimy o śledzenie naszej strony www.frkf.pl , na której na bieżąco zamieszczać będziemy informacje na temat przebiegu konkursu oraz warunków i terminów składania wniosków od osób aplikujących na funkcje Lokalnego Animatora Sportu w roku 2016.

Puck, 11.02.2016