Inspirujące spotkanie z Animatorami-Ekspertami za nami!
Aktualności

Inspirujące spotkanie z Animatorami-Ekspertami za nami!

W minionym tygodniu w Pucku odbyło się kolejne spotkanie Akademii Animatora 2014. Uczestniczyli w nim wybrani animatorzy, eksperci w swoich dziedzinach*. Wspólnie z trenerami z zaproszonych do współpracy instytucji wzięli udział w warsztatach podczas których pracowali nad narzędziami do edukacji i rozwoju zawodowego animatorów. Dzięki ich pracy powstaną kursy e-learningowe oraz przeprowadzone zostaną szkolenia dotyczące […]

W minionym tygodniu w Pucku odbyło się kolejne spotkanie Akademii Animatora 2014. Uczestniczyli w nim wybrani animatorzy, eksperci w swoich dziedzinach*. Wspólnie z trenerami z zaproszonych do współpracy instytucji wzięli udział w warsztatach podczas których pracowali nad narzędziami do edukacji i rozwoju zawodowego animatorów. Dzięki ich pracy powstaną kursy e-learningowe oraz przeprowadzone zostaną szkolenia dotyczące pracy z grupami priorytetowymi, natomiast wyniki pracy grupy IT posłużą do rozwoju portalu naszorlik.pl.

Szkolenie przeprowadzono dzięki środkom Ministerstwa Sportu i Turystyki, a za współpracę przy jego przeprowadzeniu dziękujemy partnerom z Fundacji TUS, AWFiS, ESPAR, Centrum Wyzwań Społecznych UW, Fundacji Rozwoju Dzieci im. Komenskego, Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „Ę”, portalu Sportowa rodzina, Fundacji STOCZNIA, Stowarzyszenia KLON/JAWOR, Fundacji GENERATOR INSPIRACJI i stowarzyszenia POLITES.

1xyz

* sposoby anagżowania i tworzenia zajęć na Orliku dla grup priorytetowych: rodzin, dzieci w wieku przedszkolnym, seniorów, osób z niepełnosprawnością, dziewczynek i kobiet oraz w tematach dotyczących bezpieczeństwa na Orliku, wolontariatu na Orliku, pracy metodą projektu oraz funkcjonownia NGO przy Orliku.

Więcej zdjęć na naszym profilu FC www.facebook.com/FRKFpl

Zespół FRKF