Jesienne terminy szkoleń Akademii Animatora dla animatorów pracujących na Orlikach
Aktualności

Jesienne terminy szkoleń Akademii Animatora dla animatorów pracujących na Orlikach

Mamy przyjemność wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprosić Was na szkolenie Akademii Animatora przeznaczone dla wszystkich Animatorów pracujących na Orlikach. Szkolenia odbędą się w czterech terminach, jesienią tego roku.          9-13 września 2015          23-27 września 2015          7-11 października 2015          4-8 listopada 2015 Na każde szkolenie przewidziane jest 60 miejsc dla uczestników. Dlaczego warto […]

DSC00075

Mamy przyjemność wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprosić Was na szkolenie Akademii Animatora przeznaczone dla wszystkich Animatorów pracujących na Orlikach.

Szkolenia odbędą się w czterech terminach, jesienią tego roku.

 •          9-13 września 2015
 •          23-27 września 2015
 •          7-11 października 2015
 •          4-8 listopada 2015

Na każde szkolenie przewidziane jest 60 miejsc dla uczestników.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Tematyka szkolenia obejmie następujące zagadnienia:

 •          Animacja społeczności lokalnej
 •          Praca z grupą priorytetową
 •          PR i współpraca z lokalnymi mediami
 •          Fotografia i film – wykorzystanie w relacjach z działań na Orliku

DSC_7617

Dzięki nawiązaniu współpracy między FRKF a Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Polskim Związkiem Piłki Siatkowej i Polskim Związkiem Piłki Ręcznej podczas szkolenia będziecie również mogli spotkać znane osoby ze świata sportu. Szkolenie jest także okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.

Szkolenia Akademii Animatora to wspaniała możliwość rozwoju waszych kompetencji i umiejętności oraz spotkania Animatorów z całej Polski w świetnej atmosferze i znakomicie usytuowanym nad samym morzem ośrodku.

Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały takie szkolenia w przeszłości zachęcamy do przyjrzenia się relacjom ze szkoleń zamieszczanym na stronie naszorlik.pl i profilu FRKF na Facebooku.

Pod poniższym linkiem znajdziecie wstępny plan szkolenia. W późniejszym terminie zostanie on opublikowany w pełniejszej formie.

Jaki jest koszt udziału w szkoleniu?

Szkolenie jest w pełni bezpłatne. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie przez cały okres trwania szkolenia. Uczestnik pokrywa jedynie koszt dojazdu.

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się w hotelu SportHotel w Pucku. Z miejscem pobytu możecie zapoznać się na stronie internetowej: ossdelfin.pl

_D7D9479

Jak zgłosić się do udziału w szkoleniu?

Aby wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online. Rekrutacja na szkolenie będzie ogłaszana 3 tygodnie przed każdym terminem. Informacja o rozpoczęciu rekrutacji będzie publikowana na stronie naszorlik.pl, profilu FRKF na facebooku oraz rozsyłana za pomocą newslettera.

Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej dziesięć dni przed rozpoczęciem szkolenia tj.:

  • I termin: 23-27 września (rekrutacja od 28 sierpnia);
  • II termin: 7-11 października (rekrutacja od 16 września);
  • III termin: 21-25 października (rekrutacja od 30 września);
  • IV termin: 4-8 listopada (rekrutacja od 10 października);

Następnie, każda ze zgłoszonych osób otrzyma mail z deklaracją uczestnika. Aby potwierdzić swój udział w szkoleniu należy taką deklarację wydrukować, podpisać i odesłać mailem na adres akademia@frkf.pl Na tydzień przed każdym szkoleniem zostanie ogłoszona lista uczestników. Ilość miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Do zobaczenia!