Junior Sport - Konferencja Szkoleniowa
Aktualności

Junior Sport - Konferencja Szkoleniowa

Instytut Sportu, krajowy operator programu serdecznie zaprasza wszystkich trenerów i nauczycieli realizujących zajęcia w ramach programu JuniorSport do uczestnictwa w konferencji szkoleniowej z lekkiej atletyki, która odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Warszawie. Konferencję poprowadzą: dr Krzysztof Byzdra i dr Wojciech Sakłak. Szczegółowa agenda konferencji zawarta jest w załączonym pliku. Program szkolenia jest uzupełnieniem […]

Instytut Sportu, krajowy operator programu serdecznie zaprasza wszystkich trenerów i nauczycieli realizujących zajęcia w ramach programu JuniorSport do uczestnictwa w konferencji szkoleniowej z lekkiej atletyki, która odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Warszawie.

Konferencję poprowadzą: dr Krzysztof Byzdra i dr Wojciech Sakłak.

Szczegółowa agenda konferencji zawarta jest w załączonym pliku. Program szkolenia jest uzupełnieniem treści zawartych w podręczniku, z którego Państwo korzystają.  Część teoretyczna zawiera podstawowe informacje o lekkoatletyce oraz podstawy rozgrywania wybranych konkurencji lekkoatletycznych. Część praktyczna, to metodyka nauczania poszczególnych konkurencji, a także liczne gry i zabawy mające na celu urozmaicenie zajęć. W związku z tym, że program Junior Sport jest realizowany głównie w mniejszych miejscowościach, chcemy pokazać, że pomimo ograniczonej infrastruktury sportowej, zajęcia z lekkoatletyki można realizować praktycznie w każdych warunkach. W tym celu zaprezentujemy wykorzystanie tzw. sprzętu zastępczego. Mamy nadzieję, że program konferencji przypadnie Państwu do gustu, a uczestnictwo w szkoleniu podniesie Państwa kompetencje oraz przyczyni się do urozmaicenia lekkoatletycznych zajęć realizowanych w ramach programu JuniorSport i nie tylko.

Kwestie organizacyjne:

  1. Miejsce konferencji: V Liceum Ogólnokształcące, ul. Nowolipie 8, Warszawa.
  2. Termin konferencji: 5-6 listopada br. (można uczestniczyć w obu lub tylko w jednym dniu szkolenia).
  3. Dofinansowanie kosztów podróży: zgodnie z zarządzeniem dyrektora Instytutu Sportu zwracamy Państwu koszty dojazdu.

25 zł – dla osób, których odległość pomiędzy miejscem zamieszkania  a miejscem szkolenia nie przekracza – 50  km;
50 zł – dla osób, których odległość pomiędzy miejscem zamieszkania a miejscem szkolenia przekracza – 50  km, a nie przekracza 100 km;
75 zł – dla osób, których odległość pomiędzy miejscem zamieszkani a miejscem szkolenia przekracza – 100  km, a nie przekracza 150 km;
100 zł – dla osób, których odległość pomiędzy miejscem zamieszkania a miejscem szkolenia przekracza 150 km.

  1. Zakwaterowanie: nie zapewniamy Państwu noclegów, ale zainteresowanym trenerom możemy polecić korzystną ofertę, gdzie na hasło: JUNIORSPORT otrzymają Państwo rabat.
  2. Dodatkowe informacje: każdy uczestnik szkolenia otrzyma koszulkę, materiały szkoleniowe oraz certyfikat uczestnictwa. Ponadto zapewniamy ciepłe i zimne napoje oraz obiad.
  3. Rejestracja: zgłoszenie udziału w szkoleniu proszę wysyłać na adres: biuro@juniorsport.org do 2 listopada br.  W zgłoszeniu prosimy o informację czy wezmą Państwo udział w obu dniach szkolenia czy tylko w jednym – proszę podać w którym. Proszę również o podanie województwa i miejscowości, z której Państwo przyjadą oraz określenia jaka kwota dofinansowania Państwa dotyczy. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń, prosimy o możliwie jak najszybsze zgłoszenia.

Pozdrawiam serdecznie


Magda Ustianowska

Biuro Projektu JuniorSport

 

tel. 601 708 777

 

www.juniorsport.org

www.facebook.com/programjuniorsport

 

Instytut Sportu-Państwowy Instytut Badawczy

01-982 Warszawa

  1. Trylogii 2/16

KRS 0000223239

NIP 5250008904

stopka-isagenda-konferencji-warszawa-5-6-11-2016