Junior Sport - Konkurs fotograficzny
Aktualności

Junior Sport - Konkurs fotograficzny

Drodzy Trenerzy i Nauczyciele, uczestnicy projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Junior Sport” z woj.: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego. Ogłaszamy konkurs fotograficzny. Dla grup trenerów i nauczycieli, którzy przyślą nam najlepsze zdjęcie dokumentujące ich pracę w ramach realizowanego projektu, przewidujemy nagrody pieniężne. W puli nagród jest 15,5 tys. zł, a zwycięzcy wojewódzcy otrzymają z niej […]

Drodzy Trenerzy i Nauczyciele,

uczestnicy projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Junior Sport” z woj.: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego.

Ogłaszamy konkurs fotograficzny. Dla grup trenerów i nauczycieli, którzy przyślą nam najlepsze zdjęcie dokumentujące ich pracę w ramach realizowanego projektu, przewidujemy nagrody pieniężne. W puli nagród jest 15,5 tys. zł, a zwycięzcy wojewódzcy otrzymają z niej po 2 tys. zł.

Celem konkursu jest zaprezentowanie korzyści płynących z uprawiania sportu, promowanie aktywnego spędzania czasu w ciekawych i oryginalnych formach aktywności fizycznej oraz popularyzacja różnych dyscyplin sportu wśród uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych.

Zaprezentujcie na zdjęciu wspomnienia z najciekawszych i najbardziej oryginalnych swoich zajęć!

Zdjęcie konkursowe wraz z załączonymi poniżej skanami wypełnionych oświadczeń należy przesyłać do 15.12.2016 mailem na adres:  junior.sport@frkf.pl z dopiskiem „KONKURS” w tytule wiadomości oraz ze wskazaniem w treści wiadomości: nazwy grupy, miejscowości, województwa, imienia i nazwiska oraz adresu email zgłaszającego trenera/nauczyciela.

zalacznik-nr-1-oswiadczenie-przeniesienie-majatkowych-praw-autorskich-do-zdjecia-sport-to-doc

zalacznik-nr-2-zgoda-opiekuna-prawnego-sport-to

zalacznik-nr-3-zgoda-trenera-sport-to

Lista zwycięskich grup zostanie opublikowana 18 grudnia br. na stronie www.frkf.pl oraz na oficjalnym profilu organizatora na portalu www.facebook.com/FRKF.

Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu, który pobrać można z linków poniżej:

regulamin-konkursowy-junior-sport-woj-pomorskie

regulamin-konkursowy-junior-sport-woj-kujawkso-pomorskie

regulamin-konkursowy-junior-sport-woj-warminsko-mazurskie

regulamin-konkursowy-junior-sport-woj-zachodniopomorskie

Serdecznie zapraszamy do udziału,

Zespół FRKF                                                       Puck 01.12.2016 r.