Już 14.11 rozpoczyna się kolejny cykl szkoleń Akademii Animatora 2013
Aktualności

Już 14.11 rozpoczyna się kolejny cykl szkoleń Akademii Animatora 2013

Ledwie zakończyła się pierwsza tura szkoleń Akademii Animatora 2013, a już w czwartek 14. listopada rusza kolejna.Weźmie w niej udział 105 uczestników i uczestniczek z całej Polski.  Każdy z nich weźmie udział w warsztatach społecznych jak i sportowych, które zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli organizacji współrealizujących projekt. Są nimi: Projekt Społecznego Uniwersytetu Warszawskiego, Duet Edukatorski, Towarzystwo […]

Ledwie zakończyła się pierwsza tura szkoleń Akademii Animatora 2013, a już w czwartek 14. listopada rusza kolejna.Weźmie w niej udział 105 uczestników i uczestniczek z całej Polski.  Każdy z nich weźmie udział w warsztatach społecznych jak i sportowych, które zostaną przeprowadzone przez przedstawicieli organizacji współrealizujących projekt. Są nimi: Projekt Społecznego Uniwersytetu Warszawskiego, Duet Edukatorski, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „Ę”, Fundacja TUS, Polski Związek Rugby, Polski Związek Tenisa Ziemnego, Polski Związek Badmintona, Stowarzyszenie Wspierania Nowych Dyscyplin Sportowych „Latająca Zośka”, Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate oraz  Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych.

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerami projektu są Projektu Społecznego Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacja V4Sport,Grupa LOTOS S.A. oraz firma RUCH S.A. .

AA13 podział na grupy w czasie szkolenia  14-18.11.13 (do pobrania)

AA13 Plan Szkolenia (do pobrania)