Już dziś rusza ostatni cykl szkoleń Akademii Animatora!!
Aktualności

Już dziś rusza ostatni cykl szkoleń Akademii Animatora!!

Dzisiaj rozpoczynamy kolejną, już ostatnią serię szkoleń w ramach projektu Akademia Animatora 2013. W tym cyklu szkoleń bierze udział 103 uczestników i uczestniczek z całej Polski. Dla tych, którzy jeszcze chwilę przed przyjazdem do Pucka chcą zaczerpnąć kilka informacji, informujemy, że każdy uczestnik weźmie udział w warsztatach społecznych jak i w warsztatach sportowych prowadzonych przez […]

Dzisiaj rozpoczynamy kolejną, już ostatnią serię szkoleń w ramach projektu Akademia Animatora 2013. W tym cyklu szkoleń bierze udział 103 uczestników i uczestniczek z całej Polski. Dla tych, którzy jeszcze chwilę przed przyjazdem do Pucka chcą zaczerpnąć kilka informacji, informujemy, że każdy uczestnik weźmie udział w warsztatach społecznych jak i w warsztatach sportowych prowadzonych przez przedstawicieli Projektu Społecznego UW, Duetu Edukatorskiego, Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”, Fundacji TUS, Polskiego Związku Rugby, Polskiego Związku Tenisa Ziemnego, Polskiego Związku Badmintona, Stowarzyszenia Wspierania Nowych Dyscyplin Sportowych „Latająca Zośka”, Polskiego Stowarzyszenia Graczy Ultimate,  Mazurskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Sportowych.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerami projektu są Grupa LOTOS S.A. i firma RUCH S.A. oraz Fundacja V4Sport.

AA13 podział na grupy w czasie szkolenia 21-25.11.13 (do pobrania)
AA13 Plan Szkoleń (do pobrania)