Kolejna grupa animatorów zakończyła szkolenia Akademii Animatora 2013
Aktualności

Kolejna grupa animatorów zakończyła szkolenia Akademii Animatora 2013

Kolejna tura Akademii Animatora za nami, uczestniczyło w niej 110 animatorów i animatorek oraz osób ich wspierających z całej Polski. Podobnie jak ostatnio uczestniczyli w warsztatach społecznych oraz sportowych. Warsztaty to dla uczestników czas inspiracji, wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, edukacji o alternatywnych formach prowadzenia zajęć na Orliku, sytuacji formalno-prawnej animatorów, wartościach płynących z współpracy animatora […]

Kolejna tura Akademii Animatora za nami, uczestniczyło w niej 110 animatorów i animatorek oraz osób ich wspierających z całej Polski. Podobnie jak ostatnio uczestniczyli w warsztatach społecznych oraz sportowych. Warsztaty to dla uczestników czas inspiracji, wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, edukacji o alternatywnych formach prowadzenia zajęć na Orliku, sytuacji formalno-prawnej animatorów, wartościach płynących z współpracy animatora z jego lokalnym otoczeniem. Ważnym elementem szkoleń jest wprowadzenie animatorów w tematykę grantów oraz obszar technologii informatycznych. Każdy z animatorów ma teraz możliwość zalogowania się na portalu NaszOrlik.pl, odrobienia pracy domowej oraz stworzenia profilu Orlika, na którym pracuje!

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerami projektu są Grupa LOTOS S.A.,  firma RUCH S.A., Projekt Społeczny UW, Fundacja V4Sport, Duet Edukatorski, Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, Fundacja TUS, Polski Związek Rugby, Polski Związek Tenisa Ziemnego, Polski Związek Badmintona, Stowarzyszenie Wspierania Nowych Dyscyplin Sportowych „Latająca Zośka”, Polskie Stowarzyszenie Graczy Ultimate,  Mazurskie Stowarzyszenie Inicjatyw Sportowych.

Grupa 5

5 grupa

Grupa 44 grupa

Grupa 33 grupa

Grupa 22 grupa

Grupa 11 grupa