Komunikat o zmianie nazwy i logotypu  Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej
Aktualności

Komunikat o zmianie nazwy i logotypu Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej

Komunikat o zmianie nazwy i logotypu Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej Z dniem 8 grudnia 2017 roku Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Gdańsku zarejestrował zmianę nazwy Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej na Fundacja Orły Sportu. Proces transformacji uznanej i funkcjonującej na polskim rynku sportowym marki, nastąpił ze względu na fakt, iż w […]

Komunikat o zmianie nazwy i logotypu Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej

Z dniem 8 grudnia 2017 roku Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Gdańsku zarejestrował zmianę nazwy Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej na Fundacja Orły Sportu.

Proces transformacji uznanej i funkcjonującej na polskim rynku sportowym marki, nastąpił ze względu na fakt, iż w społecznym odbiorze FRKF była bardzo często mylona z Funduszem Rozwoju Kultury Fizycznej. Nowa nazwa nawiązuje wprost do nazwy boisk ORLIK, na których realizowane są najważniejsze projekty Fundacji oraz przywołuje pozytywne skojarzenia z symboliką patriotyczną – Godłem Rzeczypospolitej Polskiej.

Oprócz zmiany wizerunkowej nazwy i logotypu Fundacja od nowego roku 2018 wprowadza nową jakość obsługi Lokalnych Animatorów Sportu, sposób komunikacji, tak aby osiągnąć jeszcze lepszą pozycję na rynku sportowym.

Jednocześnie informujemy, że po zmianie nazwy Fundacji, bez zmian pozostają numery: NIP, KRS, numer konta bankowego, numery telefonów i adres stacjonarny. Zmieniły się natomiast adresy: poczty elektronicznej na @orlysportu.pl  strony internetowej na www.orlysportu.pl, strony na Facebooku na www.facebook.com/OrlySportu/

Zmiana nazwy Fundacji nie ma wpływu na relacje z klientami, kontrahentami i wierzycielami. Fundacja Orły Sportu jest kontynuatorem działalności FRKF i będzie honorowała zawarte wszystkie zawarte przez nią umowy i zobowiązania.

Prosimy o uwzględnianie nowej nazwy przy kierowaniu do nas wszelkiej korespondencji.

 

Zespół

Fundacji Orły Sportu