PGNiG SA sponsorem projektów FRKF
Aktualności

PGNiG SA sponsorem projektów FRKF

Miło nam poinformować, że Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA została sponsorem realizowanych przez nas projektów „Lokalny Animator Sportu” i „Mały Mistrz”. O pierwszych efektach podpisanej Umowy Sponsorskiej przekonać się mogli laureaci Konkursu „Lokalny Animator Sportu 2016” oraz uczestnicy Ogólnopolskich Konferencji które w dniach 19-20 grudnia zorganizowaliśmy na warszawskim Torwarze. Jesteśmy przekonani, że z tak […]

Miło nam poinformować, że Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA została sponsorem realizowanych przez nas projektów „Lokalny Animator Sportu” i „Mały Mistrz”. O pierwszych efektach podpisanej Umowy Sponsorskiej przekonać się mogli laureaci Konkursu „Lokalny Animator Sportu 2016” oraz uczestnicy Ogólnopolskich Konferencji które w dniach 19-20 grudnia zorganizowaliśmy na warszawskim Torwarze. Jesteśmy przekonani, że z tak znakomitym partnerem będziemy mogli jeszcze efektywniej realizować kolejne nasze projekty w Nowym Roku, ku zadowoleniu i obopólnej satysfakcji oraz dla dobra ich beneficjentów.

Nasz partner projektów otrzymuje tytuł:

  • „PGNiG sponsor projektu Lokalny Animator Sportu”,
  • „Partner Projektu Mały Mistrz”
  • „Partner Konkursu Lokalny Animator Sportu”.

PGNiG SA jest liderem rynku gazu ziemnego w Polsce. To spółka giełdowa obecna w indeksie największych polskich firm (WIG 20), zajmująca się poszukiwaniami i wydobyciem gazu ziemnego oraz ropy naftowej, a także, poprzez kluczowe spółki, importem, magazynowaniem, sprzedażą, dystrybucją paliw gazowych i płynnych oraz produkcją ciepła i energii elektrycznej.

PGNiG SA posiada akcje/udziały w 29 spółkach, w tym w podmiotach świadczących specjalistyczne usługi geofizyczne i wiertniczo – serwisowe, wysoko cenione na rynkach międzynarodowych.

PGNiG SA posiada oddziały i przedstawicielstwa w Rosji, Belgii, Pakistanie, na Białorusi i Ukrainie. PGNiG SA jest również jedynym właścicielem spółki PGNiG Upstream International AS (dawniej PGNiG Norway AS), która prowadzi działalność w zakresie poszukiwania i eksploatacji złóż na Norweskim Szelfie Kontynentalnym i Morzu Norweskim, spółki POGC – Libya BV, poszukującej złóż węglowodorów w basenie Murzuq na terenie Libii, PGNiG Supply & Trading GmbH w Monachium zajmującej się handlem gazem oraz PGNiG Finance AB w Sztokholmie, którą wykorzystano do emisji euroobligacji na rynku europejskim.

 

Zespół FRKF                                                 Puck 27.12.2016