Konferencja Nasz Orlik w województwie kujawsko-pomorskim
Aktualności

Konferencja Nasz Orlik w województwie kujawsko-pomorskim

31 marca 2015 roku wspólnie z Urzędem Marszałkowskim województwa kujawsko-pomorskiego zorganizowaliśmy konferencję pt. „Nasz Orlik 2015 w województwie kujawsko-pomorskim”. Było to już drugie spotkanie z cyklu, które odbędą się w każdym województwie. W konfrencji wzięło udział ok 60 osób, w tym przedstawiciele lokalnych samorządów, a także animatorki i animatorzy z województwa kujawsko-pomorskiego. Uczestników spotkania przywitał […]

31 marca 2015 roku wspólnie z Urzędem Marszałkowskim województwa kujawsko-pomorskiego zorganizowaliśmy konferencję pt. „Nasz Orlik 2015 w województwie kujawsko-pomorskim”. Było to już drugie spotkanie z cyklu, które odbędą się w każdym województwie.
W konfrencji wzięło udział ok 60 osób, w tym przedstawiciele lokalnych samorządów, a także animatorki i animatorzy z województwa kujawsko-pomorskiego.
Uczestników spotkania przywitał Dyrektor Departamentu Promocji, Sportu i Turystyki – Marcin Drogorób, który przedstawił ideę sportu powszechnego w województwie jak również omówił trzy programy sportu powszechnego, które są realizowane przez Urząd Marszałkowski: „Mały Mistrz”, „Multisport” i „Umiem Pływać”.
W drugiej części konferencji Monika Chabior, prezeska Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej opowiedziała wszystkim przybyłym zasady funkcjonowania programu Nasz Orlik w roku 2015.
Konferencję zakończył panel dyskusyjny z udziałem animatorów-ekspertów z województwa kujawsko-pomorskiego: Krzysztofa Tomasika, Mariusza Krzemińskiego i Pawła Adamkiewicza. Animatorzy opowiedzieli nam jak przygotować różnorodną ofertę dla użytkowników Orlika, a także jak zachęcić dziewczynki do korzystania z aktywności na Orliku.

Pozdrawiamy
Zespół FRKF

DSC03225 — kopia