Konkurs Animator Roku 2019
Aktualności

Konkurs Animator Roku 2019

Wybieramy Animatorów Roku Fundacja Orły Sportu, Operator rządowego programu Lokalny Animator Sportu, ogłasza Konkurs na Animatorów Roku 2019. Konkurs obejmuje ponad 2,5 tysiąca Animatorów, pracujących na 1700 Orlikach, których Sponsorem Strategicznym jest PKN ORLEN. Wybierzemy trzy Najlepsze Animatorki i trzech Najlepszych Animatorów, na których czekają wartościowe nagrody. Konkurs składa się z trzech etapów. Pierwszy, w […]

Wybieramy Animatorów Roku

Fundacja Orły Sportu, Operator rządowego programu Lokalny Animator Sportu, ogłasza Konkurs na Animatorów Roku 2019.

Konkurs obejmuje ponad 2,5 tysiąca Animatorów, pracujących na 1700 Orlikach, których Sponsorem Strategicznym jest PKN ORLEN.

Wybierzemy trzy Najlepsze Animatorki i trzech Najlepszych Animatorów, na których czekają wartościowe nagrody.

Konkurs składa się z trzech etapów.

Pierwszy, w formie elektronicznej, polega na wypełnieniu i przesłaniu do 17 listopada 2019 r. Ankiety Zgłoszeniowej, znajdującej się pod tekstem.

Drugi i trzeci etap odbędą się w dniach 23 i 24 listopada w Ciechocinku, gdzie poznamy tegorocznych laureatów. Do drugiego etapu zakwalifikuje się po 16. Animatorek i Animatorów, którzy wypełniać będą testy z wiedzy dotyczącej swojej pracy na Orlikach oraz poddani zostaną testowi ogólnej sprawności fizycznej. W finałowej rozgrywce, w trzecim etapie Konkursu, trzy Najlepsze Animatorki i trzech Najlepszych Animatorów po drugim etapie przedstawi 10-minutowe prezentacje swojej pracy oraz dokonań w roku 2019.

Szczegółowy Regulamin Konkursu znajduje się TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich pracujących w tym roku na orlikach uczestników programu Lokalny Animator Sportu.

Zespół Fundacji Orły Sportu