Konkurs dla lokalnych liderów - weź udział w Tygodniu Ruchu i wygraj wyjazd do Barcelony!
Aktualności

Konkurs dla lokalnych liderów - weź udział w Tygodniu Ruchu i wygraj wyjazd do Barcelony!

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej wspólnie z Fundacją Volunteers for Sport, Projektem Społecznym 2012 zaprasza wszystkie aktywne osoby, a zwłaszcza liderów sportu lokalnego, ale nie tylko, do udziału w konkursie MoveWeek – Tydzień Ruchu. Jak wziąć udział w konkursie? Każdy może zorganizować imprezę. Dlatego też organizujemy Konkurs, dzięki któremu wybierzemy 60 najlepszych projektów, które otrzymają od […]

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej wspólnie z Fundacją Volunteers for Sport, Projektem Społecznym 2012 zaprasza wszystkie aktywne osoby, a zwłaszcza liderów sportu lokalnego, ale nie tylko, do udziału w konkursie MoveWeek – Tydzień Ruchu.

baner_5

Jak wziąć udział w konkursie?

Każdy może zorganizować imprezę. Dlatego też organizujemy Konkurs, dzięki któremu wybierzemy 60 najlepszych projektów, które otrzymają od Nas dodatkowe wsparcie. Chcemy aby były one pomysłowe, angażowały lokalną społeczność i oferowały różne formy aktywności, szczególnie grupom, które na co dzień nie mają zbyt wielu okazji do ćwiczeń. I co równie ważne – zostały zrealizowane między 7 a 13 października 2013 roku!

Wystarczy:

1) wejść na stronę http://tydzienruchu.pl/

2) zapoznać się ze wszystkimi informacjami

3) zarejestrować imprezę i promować ją wśród mieszkańców

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z koordynatorką projektu Agnieszką Garbacik: ag@isca-web.org!

Życzymy powodzenia!