Konkurs na „Najlepszy Multisport w województwie pomorskim” rozstrzygnięty !
Aktualności

Konkurs na „Najlepszy Multisport w województwie pomorskim” rozstrzygnięty !

Z ogromną przyjemnością możemy Państwa poinformować o wynikach konkursu dla klubów realizujących projekt Multisport w woj. pomorskim. Jury w składzie zespołu Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej zakończyło weryfikację działań klubów, dzięki czemu udało się wyłonić te najlepiej realizujące projekt w naszym województwie. W ostatnich tygodniach  wyjątkowo wzrosła aktywność grup na stronie projektu www.multisport.pomorskie.pl. Dzięki temu szersze […]

Z ogromną przyjemnością możemy Państwa poinformować o wynikach konkursu dla klubów realizujących projekt Multisport w woj. pomorskim. Jury w składzie zespołu Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej zakończyło weryfikację działań klubów, dzięki czemu udało się wyłonić te najlepiej realizujące projekt w naszym województwie.

W ostatnich tygodniach  wyjątkowo wzrosła aktywność grup na stronie projektu www.multisport.pomorskie.pl. Dzięki temu szersze grono osób może dowiedzieć się na czym polega projekt i jak poszczególne kluby go realizują. Blogi zrobiły na komisji ogromne wrażenie, dzięki konkursowi dowiedzieliśmy się również, że przy projekcie działa spore grono wolontariuszy, którzy pomagają trenerom prowadzić zajęcia.

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie dzieci, trenerów i wolontariuszy. Udało nam się wyłonić 7 grup Multisport, które w ramach nagrody otrzymają vouchery na zakup sprzętu sportowego. Pozostałe grupy, które realizują projekt w województwie pomorskim otrzymają koszulki Multisport.

Oficjalne wręczenie nagród nastąpi 18 grudnia w siedzibie Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej podczas Konferencji podsumowującej pomorskie projekty sportu powszechnego, na którą już serdecznie zapraszamy wszystkich trenerów.

Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych grup Multisport

Serdecznie gratulujemy!

Zespół FRKF

LP

Nazwa grupy

trener 1

trener 2

1

Człuchowski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny

Beata Bodziak

2

UKS ALKAN Nakla

Bożena Wajs

3

Klub Sportowy „Tytani”

Dawid Pomorski

4

UKS „Drzewiarz” Osieczna

Agnieszka Węsierska

5

GKS Sierakowice

Artur Formela

6

UKS im. Bronisława Malinowskiego Konarzyny

Jarosław Jurewicz

7

Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Ręcznej „Szczypiorniak-Ustka”

Izabela Firkowska

Ewa Wrześniak