Konkurs na operatora projektu Lokalny Animator Sportu
Aktualności

Konkurs na operatora projektu Lokalny Animator Sportu

Informacja dla Animatorów Sportu i Jednostek Samorządu Terytorialnego zarządzających orlikami Uprzejmie informujemy, że w 2018 roku projekt Lokalny Animator Sportu będzie kontynuowany. Obecnie Ministerstwo Sportu i Turystyki prowadzi nabór wniosków na operatora tego projektu. Wybór operatora ogłoszony zostanie najpóźniej do dnia 19 stycznia 2018. Fundacja Orły Sportu ubiega się o przyznanie jej tego zadania do […]

Informacja dla Animatorów Sportu i Jednostek Samorządu Terytorialnego zarządzających orlikami

Uprzejmie informujemy, że w 2018 roku projekt Lokalny Animator Sportu będzie kontynuowany. Obecnie Ministerstwo Sportu i Turystyki prowadzi nabór wniosków na operatora tego projektu. Wybór operatora ogłoszony zostanie najpóźniej do dnia 19 stycznia 2018. Fundacja Orły Sportu ubiega się o przyznanie jej tego zadania do realizacji.

Jeżeli zadanie to zostanie powierzone naszej Fundacji, bezzwłocznie przystąpimy do rekrutacji uczestników projektu. Zakładamy dwutygodniowy okres przyjmowania wniosków oraz tygodniowy na ogłoszenie wyników rekrutacji, które powinno nastąpić w połowie lutego.

Finasowanie pracy animatorów na orlikach w ramach projektu Lokalny Animator Sportu 2018 odbywać się będzie od 1 marca do 30 listopada i obejmie 2036 orlików, czyli obiektów wybudowanych w ramach programu Moje Boisko Orlik 2012.

Do czasu ogłoszenia przez Ministerstwo Sportu i Turystyki operatora projektu Lokalny Animator Sportu, prosimy o powstrzymanie się od kierowania do nas pytań odnośnie realizacji tego zadania w roku 2018. Wszystkie dostępne informacje odnośnie projektu znaleźć można na stronie: www.msit.gov.pl w zakładce KONKURSY.

Zespół Fundacji Orły Sportu