Legendarny trener FC Barcelony poprowadził konferencję i warsztaty Akademii Animatora 2014
Aktualności

Legendarny trener FC Barcelony poprowadził konferencję i warsztaty Akademii Animatora 2014

1 maja na Stadionie PGE Arena w Gdań­sku Joan Vila Bosch podczas konferencji i warsztatów, pokazał  105 animatorom i animatorkom zatrudnionym na Orlikach w całej Polsce, jak pracować z dziećmi w czasie treningów piłki nożnej. Konferencja i warsztaty to część projektu Akademii Animatora 2014, realizowanego w ramach rządowego programu Nasz Orlik. Joan Vila Bosch to […]

1 maja na Stadionie PGE Arena w Gdań­sku Joan Vila Bosch podczas konferencji i warsztatów, pokazał  105 animatorom i animatorkom zatrudnionym na Orlikach w całej Polsce, jak pracować z dziećmi w czasie treningów piłki nożnej.

Konferencja i warsztaty to część projektu Akademii Animatora 2014, realizowanego w ramach rządowego programu Nasz Orlik. Joan Vila Bosch to dyrektor odpowiedzialny za metodologię szkolenia w FC Barcelona.

2 maja Joan Vila Bosch na Stadionie Narodowym miał okazję spotkać się z Andrzejem Biernatem, Ministrem Sportu i Turystyki oraz Tomaszem Półgrabskim, Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, z którymi rozmawiał o perspektywach rozwoju profesjonalnego szkolenia piłkarskiego na Orlikach.

Relacja z warsztatów do zobaczenia wkrótce w Bazie Wiedzy portalu www.naszorlik.pl

* Joan Vila Bosch – w latach 1977-79 zawodnik Fc Barcelony, występował u boku legendy klubu, gwiazdy ówczesnej FC Barcelony – Johanna Cruyffa. Następnie wieloletni trener La Masii – piłkarskiej szkółki klubu FC Barcelona. Wyszkolił takich zawodników, jak Xavi Hernandez czy Carles Puyol. Obecnie dyrektor odpowiedzialny za metodologię szkolenia w FC Barcelona

Organizatorzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki, Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej, Zbigniew Kumidor
Partnerzy:
PGE Arena Gdańsk, Lechia Gdańsk

Zespół FRKF

 

3

6

 

1