Lekcja WF-u z gwiazdą sportu
Aktualności

Lekcja WF-u z gwiazdą sportu

W piątek 27 września blisko 500 uczniów szkół podstawowych w Skierniewicach wzięło udział w kolejnej edycji „Wielkiej Lekcji WF-u” organizowanej przez Fundację Orły Sportu przy wsparciu PKN ORLEN – Sponsora Strategicznego projektu Orlen na Orliku. Nauczycielami tych wyjątkowych zajęć był bramkarz reprezentacji Polski – Marcin Wichary, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Kararze oraz pracownik Fundacji […]

W piątek 27 września blisko 500 uczniów szkół podstawowych w Skierniewicach wzięło udział w kolejnej edycji „Wielkiej Lekcji WF-u” organizowanej przez Fundację Orły Sportu przy wsparciu PKN ORLEN – Sponsora Strategicznego projektu Orlen na Orliku.

Nauczycielami tych wyjątkowych zajęć był bramkarz reprezentacji Polski – Marcin Wichary, brązowy medalista Mistrzostw Świata w Kararze oraz pracownik Fundacji – Kamil Drzewucki, który po rozgrzewce zaprezentował autorski pokaz Freestyle Football prezentowany m.in. w popularnym programie „Mam Talent”.

Po oficjalnym przywitaniu przez organizatorów każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę by pod okiem Marcina i Kamila przystąpić do wspólnej wielkiej rozgrzewki! Tuż po niej przyszedł czas na zbieranie autografów i rozmowę  z Marcinem. Dzieciaki dowiedziały się m.in. że medalista mistrzostw świata swoją przygodę ze sportem rozpoczął właśnie w wieku szkolnym.

Następnie przyszedł czas na zajęcia sprawnościowe. Cała skierniewicka hala sportowa została podzielona na 15 różnych bardzo ciekawych stref – każda strefa to inna konkurencja sportowa. Uczniowie zostali podzieleni na podgrupy. Po zakończeniu strefy każdy uczestnik otrzymywał pieczątkę na ręce, która była przepustką do kolejnego wyzwania. Na zakończenie emocjonującego dnia dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy i gadgety.

[Best_Wordpress_Gallery id=”46″ gal_title=”Wielka Lekcja WF”]