Listy Animatorów zakwalifikowanych na szkolenia
Aktualności

Listy Animatorów zakwalifikowanych na szkolenia

Szanowni Animatorzy, nawiązując do poprzednich informacji, dotyczących planowanych przez Fundację szkoleń dla uczestników programu Lokalny Animator Sportu oraz kierowanych do nas pytań o możliwość zwrotu kosztów podróży do Pucka wyjaśniamy, że nie mamy w budżecie tych szkoleń pozycji: zwrot kosztów podróży dla uczestników. Aby ograniczyć koszty związane z przyjazdem do Pucka, publikujemy listy animatorów zakwalifikowanych […]

Szanowni Animatorzy,

nawiązując do poprzednich informacji, dotyczących planowanych przez Fundację szkoleń dla uczestników programu Lokalny Animator Sportu oraz kierowanych do nas pytań o możliwość zwrotu kosztów podróży do Pucka wyjaśniamy, że nie mamy w budżecie tych szkoleń pozycji: zwrot kosztów podróży dla uczestników.

Aby ograniczyć koszty związane z przyjazdem do Pucka, publikujemy listy animatorów zakwalifikowanych na trzy terminy planowanych przez nas szkoleń

Szkolenie MAJ aktual

Chcemy w ten sposób umożliwić nawiązywanie kontaktów interpersonalnych pomiędzy animatorami, zainteresowanymi udziałem w naszych szkoleniach, w celu osiągniecia porozumienia odnoście wspólnego dojazdu. Bezpośredni kontakt z pożądanym animatorem uzyskać można poprzez przystąpienie do założonej przez nas na FB Grupy:

https://www.facebook.com/FRKFpl/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

Animatorów zainteresowanych naszymi szkoleniami prosimy o dołączenie do Grupy na FB: Szkolenia LAS 2017. Zgodę na dołączenie otrzymają tylko osoby uczestniczące w programie Lokalny Animator Sportu 2017.

Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na pierwsze szkolenie, które odbędzie się w dniach 26-28 maja i zachęcamy do zapisywania się. Szczegółowy program znaleźć można pod linkiem:

http://frkf.pl/rekrutacja-na-szkolenia/

Zespół FRKF                                                                                        19.05.2017