Lokalny Animator Sportu – Dłuższy termin na składanie dokumentów
Aktualności

Lokalny Animator Sportu – Dłuższy termin na składanie dokumentów

Szanowni Zarządcy Orlików Drodzy Animatorzy Informacja poniższa dotyczy podmiotów zakwalifikowanych do Programu Lokalny Animator Sportu w roku 2017. W przyszłym tygodniu prześlemy Państwu drogą mailową link, z którego będzie można pobrać i wydrukować, a następnie: wypełnić, podpisać, opieczętować i przesłać w formie papierowej na adres operatora komplet dokumentacji projektowej. Jednocześnie informujemy, że przesunięty na 24 […]

Szanowni Zarządcy Orlików

Drodzy Animatorzy

Informacja poniższa dotyczy podmiotów zakwalifikowanych do Programu Lokalny Animator Sportu w roku 2017. W przyszłym tygodniu prześlemy Państwu drogą mailową link, z którego będzie można pobrać i wydrukować, a następnie: wypełnić, podpisać, opieczętować i przesłać w formie papierowej na adres operatora komplet dokumentacji projektowej.

Jednocześnie informujemy, że przesunięty na 24 marca 2017 roku zostaje termin na wysłanie powyższej dokumentacji. Przesunięcie powyższego terminu nie będzie miało wpływu na terminowość wypłat dla Animatorów za pracę w marcu. Wypłaty te będą realizowane w kwietniu, o ile dokumentacja projektowa danego wniosku nadejdzie do nas kompleta i bez braków formalnych, uniemożliwiających nam podpisanie Umów z Zarządcami Orlików lub z zatrudnionymi na nich Animatorami.

Zespół FRKF                                                                      Puck 10.03.2017.