Lokalny Animator Sportu - Jeszcze tylko trzy dni na Raporty za grudzień
Aktualności

Lokalny Animator Sportu - Jeszcze tylko trzy dni na Raporty za grudzień

Drodzy Animatorzy, Szanowni Zarządcy Orlików, Przypominamy, że tylko do 15 bm. można składać i zatwierdzać w JST Raporty Animatorów z pracę w projekcie „Lokalny Animator Sportu” w miesiącu grudniu. Zajęcia zaplanowane po złożeniu Raportu, należy wpisać, oszacowując przybliżoną liczbę uczestników oraz przeprowadzić zgodnie z planem. W dniu 15 grudnia po godz. 23.59 nie będzie już możliwości […]

Drodzy Animatorzy,

Szanowni Zarządcy Orlików,

Przypominamy, że tylko do 15 bm. można składać i zatwierdzać w JST Raporty Animatorów z pracę w projekcie „Lokalny Animator Sportu” w miesiącu grudniu. Zajęcia zaplanowane po złożeniu Raportu, należy wpisać, oszacowując przybliżoną liczbę uczestników oraz przeprowadzić zgodnie z planem. W dniu 15 grudnia po godz. 23.59 nie będzie już możliwości zatwierdzania grudniowych Raportów w Generatorze Obsługi Projektu. Animatorzy, którzy do tego czasu nie zdążą zatwierdzić swoich Raportów, nie otrzymają za grudzień wynagrodzenia.

Jednocześnie informujemy, że wczoraj o północy minął termin składania i zatwierdzania zaległych Raportów pracy w projekcie za miesiące: kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik i listopad. Animatorzy, którzy nie zatwierdzili zaległych Raportów nie otrzymają za te miesiące wynagrodzenia.

Zespół FRKF                                                Puck 13. 12.2016