Lokalny Animator Sportu – krótsza lista rezerwowa
Aktualności

Lokalny Animator Sportu – krótsza lista rezerwowa

  Drodzy Zarządcy Orlików Szanowni Animatorzy Pragniemy poinformować, że z powodu błędnie wpisanych przez JST lub Animatorów danych adresowych we wnioskach aplikacyjnych, system generatora wniosków w trzech przypadkach te same Orliki sklasyfikował jako różne obiekty. W związku z powyższym na liście zakwalifikowanych do Programu Lokalny Animator Sportu zwolniły się trzy miejsca, na które wchodzą Orliki […]

 

Drodzy Zarządcy Orlików

Szanowni Animatorzy

Pragniemy poinformować, że z powodu błędnie wpisanych przez JST lub Animatorów danych adresowych we wnioskach aplikacyjnych, system generatora wniosków w trzech przypadkach te same Orliki sklasyfikował jako różne obiekty. W związku z powyższym na liście zakwalifikowanych do Programu Lokalny Animator Sportu zwolniły się trzy miejsca, na które wchodzą Orliki z listy rezerwowej z poz. 1463, 1464 i 1465. Witamy w Programie i gratulujemy.

Ponadto, w trzech innych przypadkach do zakwalifikowanych różnych Orlików wnioskodawcy błędnie przypisali ten sam adres. Orliki te pozostają w Programie pod warunkiem skorygowania danych adresowych.

Zespół FRKF                                                         Puck 07.03.2017