Lokalny Animator Sportu - Lista Animatorów Szkoleniowców
Aktualności

Lokalny Animator Sportu - Lista Animatorów Szkoleniowców

Podajemy do wiadomości Listę Animatorów Szkoleniowców, którzy wyłonieni zostali z ponad 400 osób, które zgłosiły drogą mailową gotowość do podjęcia tej funkcji. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i prosimy Animatorów uczestniczących w realizacji projektu „Lokalny Animator Sportu” o udzielenie kredytu zaufania wybranym Animatorom Szkoleniowcom. Do głównych zadań Animatorów Szkoleniowców należy: nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z […]

Podajemy do wiadomości Listę Animatorów Szkoleniowców, którzy wyłonieni zostali z ponad 400 osób, które zgłosiły drogą mailową gotowość do podjęcia tej funkcji. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i prosimy Animatorów uczestniczących w realizacji projektu „Lokalny Animator Sportu” o udzielenie kredytu zaufania wybranym Animatorom Szkoleniowcom.

Do głównych zadań Animatorów Szkoleniowców należy: nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z Animatorami w terenie, uczestniczenie w ogólnopolskich szkoleniach oraz w oparciu o wiadomości wyniesione z tych szkoleń, przeprowadzenie szkoleń lokalnych, a także przekazywanie animatorom materiałów szkoleniowych i promocyjnych oraz wykonywanie innych zadań zgodnie z przepisami i normami ustalonymi w umowach.

lista-osob-zakwalifikowanych

Puck 04.10.2016                                                                                    Zespół FRKF