Lokalny Animator Sportu – Test Sprawności Fizycznej 2017
Aktualności

Lokalny Animator Sportu – Test Sprawności Fizycznej 2017

  Szanowni Animatorzy, prosimy o zaplanowanie i przeprowadzenie w maju wśród uczestników zajęć, które prowadzicie na orlikach w ramach programu Lokalny Animator Sportu, I części Testu Sprawności Fizycznej. Obowiązek przeprowadzenia testu wynika z założeń wspólnie realizowanego programu, do wykonania którego zobowiązaliście się w swoich Umowach na zlecenie wykonywania zadań animatora. Instrukcję przeprowadzenia testu Test Sprawności […]

 

Szanowni Animatorzy,

prosimy o zaplanowanie i przeprowadzenie w maju wśród uczestników zajęć, które prowadzicie na orlikach w ramach programu Lokalny Animator Sportu, I części Testu Sprawności Fizycznej.

Obowiązek przeprowadzenia testu wynika z założeń wspólnie realizowanego programu, do wykonania którego zobowiązaliście się w swoich Umowach na zlecenie wykonywania zadań animatora.

Instrukcję przeprowadzenia testu

Test Sprawności Fizycznej LAS 2017

oraz tabelkę, w której należy wpisywać wyniki

Wyniki Test LAS 2017

znajdziecie w załącznikach do tej informacji. Bardzo prosimy o nie zmienianie formatu pliku Excel z wynikami testów, gdyż utrudni to prace nad opracowaniem zbiorczych efektów Waszej pracy.

Wyników I części testu (maj 2017) nie należy przesyłać do operatora, tylko wraz ze zdjęciami przechowywać na elektronicznych nośnikach pamięci do końca realizacji tegorocznego programu. O przesłanie nam pełnych wyników całego testu poprosimy Państwa dopiero jesienią, po przeprowadzeniu jego II części.

Życzymy wspaniałej pogody oraz pełnej satysfakcji z bardzo dobrze wykonanego zadania.

Zespół FRKF                                                            Puck 27.04.2017