Lokalny Animator Sportu – Test Sprawności Fizycznej
Aktualności

Lokalny Animator Sportu – Test Sprawności Fizycznej

  Szanowni Animatorzy, Zgodnie z Regulaminem naboru i uczestnictwa w projekcie Lokalny Animator Sportu §4. Ust. 10 i §5. Ust. 5. zobowiązani jesteście do przeprowadzenia testów sprawnościowych wśród uczestników prowadzonych przez Was zajęć. Prosimy o zaplanowanie tych testów w Waszych harmonogramach za październik w obszarze III oraz rozliczenie ich w miesięcznym Raporcie za ten miesiąc, […]

 

Szanowni Animatorzy,

Zgodnie z Regulaminem naboru i uczestnictwa w projekcie Lokalny Animator Sportu §4. Ust. 10 i §5. Ust. 5. zobowiązani jesteście do przeprowadzenia testów sprawnościowych wśród uczestników prowadzonych przez Was zajęć.

Prosimy o zaplanowanie tych testów w Waszych harmonogramach za październik w obszarze III oraz rozliczenie ich w miesięcznym Raporcie za ten miesiąc,  przeznaczając maksimum 6 godzin na testy i 4 godziny organizacyjne na przygotowanie testów – razem 10 godz.

Instrukcję przeprowadzenia testów oraz Tabelkę wyników, którą prosimy wypełnić i przesłać mailem na adres testlas@frkf.pl do 05.11.2016, znajdziecie w załącznikach do tej informacji.

test-sprawnosci-fizycznej-las

wyniki-test-las

Testom prosimy poddać jedną lub więcej grup wiekowych, pamiętając o wymogu aby jedna grupa odbyła cały test w tym samym dniu. Łączna liczba osób poddanych testom nie powinna być mniejsza niż 15.

Liczymy, że wywiązanie się z tego zadania, nie sprawi Państwu poważniejszych trudności.

Puck 30.09.2016                                            Zespół FRKF